Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si in Italia e racoare si bine .....

Mama saraca a facut tensiune de sa dus la urgenta ....a muncit prin curte ca deh nu are stare ....

Dar nu stiu cum se intampla ca nu am apucat sa o sun o zi ca am ajuns tarziu acasa , ca sa si intamplat ceva rau .....offff

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor!

Sper sa ma primiti si pe mine in grupul vostru  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Sunt o mamica de fetita ( 22 saptamani), o fetita ce s-a lasat mult asteptata!

Am inteles ca mai sunt mamici din Cluj si ca ma puteti ajuta cu niste recomandari legate de nastere.

Eu voi merge sa nasc la Gine 1 si am auzit tot felul de zvonuri care nu ma bucura, sper sa imi dati voi vesti mai bune!

Multumesc anticipat! Pupici!

welcome! si eu am nascut la gine 1 cu kovacs si am fost multumita de a si de conditiile de acolo. Pe bebe ti-l da in salon daca nasti ziua. Eu l-am primit abia a doua zi.

Si sasha a nascut la gine 1, dar ea nu prea mai intra.

 

Neata,

 

DeeaI, nu e posibil să-ți pregătească ceva surprize cu trezitul asta des? Vreo achiziție, ceva dintisori?

 

Fete, am început şi eu scutecitul de vreo săptămână, încă mixt pt ca am doar 6 Charlie banane deocamdată :) voi la cat timp le schimbați, adică, cum știți că trebuie schimbați? Nu am avut scurgeri deloc, a ținut şi 4-5 ore cu un insert, iar cu 2 a stat si toată noaptea, dar nu-i prea mult?

welcome to the club!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no, mie nu-mi place stilul minimalist. adica, imi place, dar la altii in casa. ca si sill, sunt mai clasica...plus ca mi se pare ca nu am suficient spatiu de depozitare. oricat spatiu asa avea, tot nu ar fi suficient!

easy, camara ca aceea nu voi avea veci! cel putin, nu asa ordonata! [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy stiu ca o sa fie aiurea cand ne intoarcem iar la bloc, dar asta e...isi revine ea la programul dinainte.

Numele il alesesem eu cand am vazut cele 2 liniute, speram sa fie fetita...imi venea sa iau dr la pumni cand a zis ca e baiat.

deci nnu a fost tragedie ca nu o fost david [:-)))]

poate tati un pic socat...

oricum, veti avea ce povesti nepotilor! [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...