Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 956
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu sunt cam rupta de realitate, tv-ul este doar pt desene, voi sunteti pauza mea de relaxare, trebuie sa mai vorbesc si eu cu adulti ca uneori am impresia ca doar pe limba copiilor vorbesc, ma pisicesc, ma maimutaresc, vb cu diminutive... mi-oi reveni oare? Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby

 

Nu i sigur. Vrea sa facem botezul la cluj. Cu petrecere si tot tacamul

 

I am zis ca n am unde sta la cluj. Ca nu ma pot duce dimineata si sa vin seara. Ca tre sa am unde sa ma spal, sa ma schimb. A zis sa nu mi fac probleme ca aia se rezolva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby

 

Nu i sigur. Vrea sa facem botezul la cluj. Cu petrecere si tot tacamul

 

I am zis ca n am unde sta la cluj. Ca nu ma pot duce dimineata si sa vin seara. Ca tre sa am unde sa ma spal, sa ma schimb. A zis sa nu mi fac probleme ca aia se rezolva.

hmmmm, baby, fii mai precauta....acum ca esti pe metereze e bine sa incepi sa negociezi termenii armistitiului...Sim, pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

daca ai optat sa stai 1 an si te intorci inainte sa implineasca 1 an, se da stimulent lunar pana cand implineste 2 ani. Eu am inteles ca daca ne intoarcem la 11 luni, cum e mai nou, se primeste oricum stimuletul. Dar se primeste numai dupa ce implineste 1 an (nu la 11 luni)

 

Da, new, exact asa, primesti doar dupa ce implineste 1 an, fie ca te intorci la 11 luni, fie 12. Mie mi-a trecut azi prin cap sa ma intorc, dar sa intru vreo 2, poate 3 luni, in concediu fara plata, ma intrebam ce se intampla cu stimulentul :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ratuste, suntem aici :)) poti sa vorbesti orice cu noi...l-ai mai resposanbilzat pe ratoiul sef?

De ajutat, nu ma ajuta, sta cu micutii cat sa fac eu strictul necesar. ma multumesc ca munceste, iubeste copiii si e vesel si optimist. Macar stresul banilor nu-l am si nu vine cu pretentii absurde, ba din contra imi zice sa nu ma stresez atat cu mancarea, cu ordinea. Iesim in parc impreuna cel putin o data pe saptamana, ma bucur ca petrece acest timp cu ratustele. Are responsabilitati la serviciu, dar niciodata nu se plannge acasa, e inca un plus pt el. Vb Juliei, cred ca e si vina mea, l-am obisnuit sa le fac eu pe toate.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...