Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

V-ati face asa ceva?


Recommended Posts

  • Administrators

Exista tatuaje si tatuaje si gusturi si gusturi.

 

Dar oare cand iti faci un tatuaj doare? Si oare nu vine o vreme sa regreti un tatuaj? Stiu ca si Angelina si-a facut un tatuaj pe brat dar apoi l-a sters ... ma rog l-a inlocuit cu altceva ...

Dar hei ... ce fel de tatuaj e acesta de mai jos? Ce te faci daca te razgandesti? wtf?

 

tatuaj.jpg

 

tatuaj2.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu as suporta cu orele asa chin. N-am nimic cu tatuajele, unele sunt faine si ma uit ca la arta la ele da' fiecare cum ii tuna. 

Tatuajele nu-s ceva nou sau unic, sunt triburi care au tatuaje cicatrici cheloide, altele isi fac tatuaje ca sa isi arate strabunii sau carui trib apartin. Nu stiu daca la ei e obligatoriu, eu ma bucur ca in societatea noastra nu este [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

2 tatuaje mi-as face, dar nu asa :)))))

 

m-a batut la un moment dat gandul sa imi despic limba. nu radeti, mi se pare ff tare. dar nu puteam sa imi imaginez cum ii povestesc sefului la raport despre garda avuta, si imi iese limba de sarpe la inaintare. sau cum vb cu pacientii cu limba despicata intr-un spital bisericesc :)))))

 

cel mai tare tatuaj l-am vazut aici in Germania, trebuia sa suturez o taietura pe mana unei fete, si cand isi roteste mana vad un penis si 2 testicule, dar facute cu mare arta, ca testiculele semanau cu castanele. pe mana!!!!!!!!! adica pe antebrat, na. este aici o formatie care are emblema asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

m-a batut la un moment dat gandul sa imi despic limba. nu radeti, mi se pare ff tare.

In afara d efaptul ca "ti s epare foarte tare"(ce inseamna asta referitor la o limba despicata???? [batcap] [batcap] )...de ce si-ar face un om de buna voie si nesilit de nimeni ,asa ceva...la ce foloseste?

 

Stiu...intrebari de Ghita,insa chiar as vrea sa inteleg procesul asta de automutilare al unora.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...