Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

O coasta prajita, un pate...d-ale gurii.


Recommended Posts

Am aflat de la stiri ca Thalia si-a scos doua coaste ca sa aiba o talie de viespe.Si dupa ce le-a scos le-a pus femeia la borcan si le-a luat acasa.

O fi stiind ea ceva, poate vin zile negre si isi face provizii.

Daca se gandeste bine ar mai avea cate ceva de preparat: nitelus pate ca ficatul are doi lobi si deci unul e numai bun, o jumara ca si asa grasimea nu e buna decat pe paine,un rinichi prajit...si nici o piftie nu e de lepadat.:)):))

 

 

Unde s-a ajuns..

 

 

 

http://m.jurnalul.ro/stiri/externe/thalia-si-a-scos-doua-coaste-si-le-tine-la-borcan-regina-telenovelelor-a-postat-dovada-pe-instagram-video-675313.html

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Abia acum ai aflat? :))) e veche de tot stirea. Se spunea ca si Marilyn Manson si-a scos 2 coaate ca sa se poata autosatosface oral. Sincera sa fiu nu am cercetat niciodata pe internet sa vad daca e adevarat. Stiu doar ca e stangaci :))))))))))

 

Arata tare frumos talia ... Thaliei, dar si cea a Laetitiei Casta imi place desi e groasa:

 

http://www.top-fashion-models.info/supermodels/pics/laetitia-casta2.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[fal]

Io cre' face bascalie si alea sunt coastele de porc pe care tocmai le-a avut la cina.

Parca nici nu arata a coasta umana.

Daca ma uit la coastele umane pe net, in special la ultimele doua care sunt "floating rib bones" si care, banuiesc, ca se scot la operatie, vad ca sunt mai subtiri si nu au capete boante ca alea din poza Thaliei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt convinsa ca mai sunt persoane care si-au scos coastele.Chiar de la noi din Ro sunt doua madame care sunt banuite de asa ceva.

 

 

Dar sa ti le pui la borcan?!?!?

 

 

"Le serviti aici sau le luati la pachet?

La pachet ca le bag la borcan pentru iarna!":)):)):))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...