Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

La Multi Ani Eva [artif]

La cati mai multi inainte aschi [flo2] [flo2]

Sanatate mami de karu!

Vacanta placuta la toata lumea [flo2]

Rox, da ce rochie decoltata la spate are nora mea [il] Si Patrick ce in elementul lui este. Eric, cuminte si zambitor ca intotdeauna [il] Carmen, vacanta super duper.

D-na B drum bun, aterizare cu bine, intalneala placuta si vorba lui Corina o transmitere in direct. M-am asigurat ca 25 e zi lucratoare deci po trage si eu cu ochiul [pk]

Strumph cum mai esti?

Kari, parametrii aia tot buni?

Mihaela_s v-ati mai revenit cu somnul? ;) [flo2]

Vacante placute la toata lumea!

 

Sanatate maxima tuturor [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daiopri, mersi de intrebare. Așa si așa. Azi noapte pot spune ca am dormit. Deși m-am trezit la un moment dat, era deja zi. Pana acum ma trezeam si era bezna :). Deci am evoluat. Fiindcă am lucrat si marți si lucrez si azi de dupamasa, am putut dormi pana tarziu si e mai ok. Sotul insa, se trezea la fel ca mine, noaptea. Dar el lucrează numai dimineata :).

Silvia in schimb, ieri pe la 13.30 imi scrie Diana ca de o jumate de ora trage de Silvia sa se trezească :). A mai tras o jumate de ora, a "împușcat-o" cu un pistol de apa :) de s-a enervat Silvia si a scos-o din camera si a încuiat usa :). I-am zis Dianei sa ii spună ca daca se trezeste ii aduc pizza cand vin de la munca :). In secunda doi, era in bucatarie si manca "micul dejun" :)).

Azi am trezit-o eu la 10.30, tot cu amenintarea de pizza :). Mi-a zis aseară ca altceva nu funcționează, sa încerc tot cu asta :).

Si-a pus tf sa o sune si l-a tot amânat, pana a adormit si nu l-a mai auzit. Maine sunt libera, am zis ca o trezesc la 9 :). Daca ma pot trezi si eu :)).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani, Eva! [s] [s] Să fii sănătoasă și fericită lângă părinții tăi!

 

Aschi, să aveți parte de mulți-mulți ani împreună, fericiți toți!

 

Mihaela(_s), diferența de fus orar se recuperează cam cu câte o oră pe zi. Deci 9 ore diferență, dă +/- cam 9 zile până vă reveniți complet. Răbdare, fără tutun.

 

Corina, dacă te hotărăști să vii în București cu trenul, caută un tren care nu vine de pe ruta Blaj - Sighișoara. Poate fi unul format în Brașov. Pe ruta Blaj-Sighișoara se lucrează la calea ferată și are trenul și 4 ore întârziere (chestie pățită de subsemnata săptămâna trecută, trebuia să ajung în gară la ora 23, am ajuns la 3 noaptea).

 

Pe aici e așa de cald ca am mintea în concediu, nu mă pot aduna să termin ce am de lucru. Nu-i nimic, mi-am setat ceva pentru mâine (chiar dacă e liber) și pentru poimâine, poate se mai răcorește puțin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi a fost o zi grea consoarta a avut o operatie la genunchi ruptura de menisc, e ok acum si sper sa aive o recuperare rapida,

dominsoara a inceput antrenamentele la alergat, a fost greu la inceput are 2 ore de antrenament si sau lasat cu vomitat [:)]  au galeata speciala unde se duc si dau la rate, e dur antrenamentul si imi place si ii place si ei, glumesc cu antrenorul cand se termina antrenamentul si el le spune "cand am sa vomit eu" [:-)))] [:-)))] acum e complicat ca are si inot si alergat distanta deci mai devreme sau mai tarziu trebuie sa renunte la un sport nu o sa faca fata sa le tina pe amandoua, alergat o sa aive infiecare zi dupa scoala si inot sper sa reusesc sa o duc de 2-3 ori pe saptamana ei vor de 5 ori dar nu cred ca vom face fata, culmea a mea nu vrea sa renunte la inot [fri]

 

ati scris mult si deabia am reusit sa tin pasul cu voi [:)]  despre nicname ca sa zic Mihaela era luat [:-)))] tot o Mihaela sant si eu mai santem multe Mihaele pe ghetar pai ce petrecere putem incinge pe 8 noiembrie (unde mai pui ca e si ziua mea de nastere in aceeasi zi)

deci eu is Mihaela

Mihaela din suedia

Mihaela din Elvetia

Aminna e Mihaela

si cred Michelle e tot o Mihaela

care mai santeti Mihaela ???

deocamdata doar 5 [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...