Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Bai, terminati-ca cu prostiile cu rainbow loom. Sunt absolut bestiale, nu sa le porti, sa le faci. Exista videos oe YouTube, ii tine ocupati luni in sir. Aici a fost nebunie mare, mare ...acum a trecut. Am la elastice din alea, 2 cutii imense ...

 

Corina, ce naiba soro, vorbesti de parca am fi o gasca de pedofili si violatori. Ia-l si pe sotz, sa-l violam si pe el. Poate ii place :))

Eu nu stiu cum de te dai pe net asa clandestin ...e si vina ta ...eu ii povestesc de pe forum, cateodata ii si citesc ...nu imi propun asta, dar firumeala face parte din activitatile mele zilnice si despre ele in general vorbesc cu barbatul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Suedia, trebuie sa imi dai si mie itinerariul din Canion. Ati stat la hotel pe acoli, nu ?

 

Noi am vizitat canionul din Vegas ..ca tzaranii. Am luat doua excursii de acolo si atunci am vazut ca se putea caza in Canion. Mie mi-a taiat rasuflarea. Este ceva de neimaginat ...tare mi-ar placea sa mai merg o data, fara Vegas.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am avut probleme cu schimbarea fusului orar decat atunci cand am fost in Cuba...in rest, Rep.Dominicana, Columbia chiar nimic...am ramas surprinsa...pt ca ma asteptam la asta...

 

E naspa sa stai acasa; parca nu se mai termina treaba..am facut atatea si parca nu am facut nimic..nu am reusit sa calc, o voi face maine...copilei i-am luat tot ce-i trebuie pt tabara; macar de asta am scapat :-)) maine am program de curatat la iepurasi, calcat si pregatit copila pt scoala...sambata merg la curatat dintii; iar pe seara suntem invitati la gratar la vecinii nostri (care au avut grija de animalute cat am fost plecati)...nici nu vreau sa ma gandesc la ziua de luni..noroc ca muncesc de-acasa..

 

Seara buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa zic si eu ceva referitor la faptul ca tatal lui Michelle munceste la cei 78 de ani ai lui : tare mi-ar place sa ajung sa traiesc si eu pana la vasta aia si sa se vaite fiica-mea ca uite cat calatoreste mama la 78 de ani!  nu-i ajunge cat a calatorit toata viata pana acum :)) Oh, ce mi-ar placea!  

 

Fiindca maine e Sfanta Maria, sar cateva etape de prin sudul Frantei ca sa ajung direct la Lourdes.  Un orasel care m-a impresionat nu numai prin atmosfera din jurul bisericii si a grotei, dar si prin locatie  -   inconjurat de munti, travesat de raul Gave, cu stanci protectoare ale miracolului petrecut acolo, stanci atinse cu evlavie si speranta de mii de oameni atrasi zilnic acolo de credinta lor. E impresionant. 

post-3629-0-88648000-1408044012_thumb.jpg

post-3629-0-42713700-1408044051_thumb.jpg

post-3629-0-39194800-1408044096_thumb.jpg

post-3629-0-79338400-1408044128_thumb.jpg

post-3629-0-40036700-1408044173_thumb.jpg

post-3629-0-66573300-1408044209_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu imi amintesc de toate astea, mai putin dropsurile verzi, dar stiu de crema chinezeassca care miroasea urit.

 

apropos de pestisorul ala...am vvazut o data intr-o galerie f scumpa ceva asemanator ....si cchiar ne miram.

 

barbate-meu , tot asa nostalgic, ne-a aratat in weekend pe google pe unde a copilarit el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

by the way, tocmai l-am sunat pe tata, a terminat jumatate din cuptorul lui frate-meu...cica a muncit pana la ora 1 (deci pe pripa de soare) si apoi dupa ora 5 pana seara...acum abia se misca....dar mine o ia de la capat.

assta e...nu I-am mai zis nimic....doar ma rog pt el.

mai imi povestea de un prieten de al lui, tot de vreo 70+ de ani...a trebuit sa toarne ciment, sa faca nu stiu ce pe linga casa...si el cu nevasta a treb sa urce saci pe deal in sus...sa faca totul...iar tata sa-I ajute la turnat si construit scari.

 

fiica-sa si-a facut vila imensa...dar un muncitor nu a avut sa-I trimita si la bietii parinti sa nu se mai lupte asa la virsta lor.?/?

iar ceallalta fiica, sta cu ei...e titammai profesoara...cchiar nu a putut sa plateasca pe cineva sa faca la casa care ii va ramine?

ei...chestiile astea mie imi stau in git...sa proffiti dupa bietii parinti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...