Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

1. Dropsurile alea verzi inca se mai gasesc in farmacii.

 

2. Pestele de sticla il are soacra mea la tara .:))

 

3. Snur rosu am eu printr-n sertar.:))

 

4. Sifoane ca acelea am gasit in balconul alor mei anul trecut cand am vandut apartamentul.:))Din pacate le-am aruncat.

 

5. Fete de masa cusute(unele le-am cusut chiar eu in copilarie invatata de bunica) am intr-o punga puse bine langa un costum popular vechi de peste 100 de ani si cateva ii.Una dintre ele a fost imbracata de bunica mea la nunta ei.

 

6, Sunt o fosila.:)):)):))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si am gasit tot la ai mei printr-un sertar seringi din acele vechi, din sticla.Acelea care se tineau intr-o cutie de inox pe tifon imbibat cu spirt.Cu ace complet metalice.Am si seringi noi si cutiie metalice.:))

 

V-am spus ca sunt o fosila...vie?:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada, o printesa Eva. O printesa rasfatzata ...

 

Hahaha ...cat am ras cu barbatul la telefon de pestele ala ...toata lumea il avea, pe televizor ....ce naiba, de ce il avea toata lumea ???

Si in poza cu televizorul, pe el, este pestele si inca un bibelou ...si pe ala l-am avut ...de altfel, noi aveam multe bibelouri ...mama era profesoara si la sf anului primea mereu flori si bibelouri.

 

Si imi aduc aminte si de siringile metalice ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai de mine ...da, asa aratau.

 

Ce naiba e aia, varf luer ?

Cu astea incasam moldamin ...si apoi se fierbeau.

 

Elydo, dar tu, cand l-ai avut pe londonez, aveai pampers ? Sau fac si eu ca fetele lui Rufus, care il intrebau daca a avut televizor ?

 

Deci, erau pampersi pe vremea raposatului ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...