Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Si o plaja din oras, ieri. Cam pustie. Azi dupa munca mai încerc apa...deși dimineata erau 14 grade...

 

E un fenomen interesant insa. Marea e calda acum, cand am ajuns dimineata la spital, care e pe malul marii, am simțit ca e mai cald decât la noi acasă. Noi stam la câțiva km de mare. Acum e soare, daca nu bate vantul se poate face baie :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ella, foarte frumoase poze. Si povestile. Si fata. :)

 

Miha - Suedia, frumoasa si plaja ta ... si ce albastra e apa! Vreau si eu la plaja! Si imi pare rau ca de pe telefon nu pot aprecia toate mesajele tale, mai ales cele cu link spre blog.

 

Elyda, nici eu nu am avut bunici la tara, de fapt nici nu am fost prea apropiata de ei, asa ca tare-mi place sa citesc povestile tale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut ghetar plimbaret! Eu m-am retras la depou ca tramvaiul. Si cred ca si boala psihica a vatmanului am luat-o in vacanta asta :) Aflu asadar ca Buflea (doamna D.) sta in bude stramte prin Schwechat, in loc sa anunte din timp ca escala e la Viena si sa ma vad macar asa cu ea, ca oricum imi sta in gat si fileul de guvid al Roxanei, si micul doamnei D. von Buflea.

Presar cateva poze din vacanta la bunici, cu singurele fiinte care s-au bucurat din plin. Si pana la urma asta conteaza de fapt, ca asa ne-a zis si Elyda de curand  [flo2]

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, multumesc! Am citit de-a valma ceva din urma si stiu ca mi-au placut (din nou) niste vorbe de-ale tale, nu mai stiu exact ce si unde, dar stiu sigur ca mi-ai "picat" bine  [flo2]

Mama e mai bine, da, ultimul tratament da rezultate evidente si asta o scoate si pe ea din jalea si suspinul in care intrase, pentru ca se ajunsese de la biopsie la amputare de picior :(. Vacanta mai avem doua saptamani si vreau sa profitam din plin de ea aici. Asa ca maine pe munte cu noi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karu, [flo],  bine ai revenit!  ma bucur sa te vad, ce bine ca tratamentul da rezultate! 

 

 

judecand dupa poze ati avut o vacanta frumoasa si variata:  piscina, parc, padure, margine de rau, mure... Sehr schön! 

Toate pozele sunt reusite, dar cea cu Iana tinand cosuletul in campul de flori e

ne-mai-po-me-ni-ta!  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...