Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Michelle, daca tatal tau se simte util asa. E de admirat faptul ca nu e piatra de moara si nu de criticat.

Daca asa se simte El util e bine sa isi vada de viata lui si sa nu de- a socoteala la nimeni. [flo]

si eu il admir pt puterea si intentiile care le are, dar stiu ca din prea mult zel oricind poate sa cada la pat...si nu se stie cine ii va mai afi atunci aproape.

 

el nu ia sanatatea in serios, nu apreciaza...munceste apoi incepe sa se vaite ca-l doare pe aici , pe acolo...si are destule boli si stiu cca treb sa se octroteasca.

 nu stie sa spuna "nu " sa refuse pe cineva, nu vrea sa accepte ca are aceasta virsta si ii sunt puterile limitate.

munceste, apoi da banii pe medicamente.

 

arata f bine pt virsta lui...daca pot mine pun o poza, nimeni nu-I dadea virsta asta...arata cu cel putin 10 ani mai tinar.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai,

 

Noi suntem dupa 3 zile de campday:

Status D: in sfarsit a mancat pranzul cu Copii . Prima zi a mancat pachetzelul lui, ieri nik. Aia nici nu stiau, de asta. E incantat asa de tare ca imi demontreaza Zilele astea ca stie ceasu.

 

Status R: a incantat dar mi- a spus ca un tip i- a spus halt die Klappe : tineti gura si ca e bescheuert , nebun, amandouA expresiile nu- s DIN limbaj normal. Maine le CEr socoteala de fata cu Copii. Daca nu Au nervi, valea la porumb Vb lu Rufus!

 

FrumoS in State . Taman ce am citit Inca un Episode de - al suediei :) pe Blog

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dansam, vorbim si cantam in ploaie :)

esti asa de incantata incat te balbai [:)]

 

de asta propusesem eu cafeneaua - are terasa acoperita (intr-una din dati cand am fost acolo era o zi ploioasa, ma gandeam cu groaza ca va trebui sa stam inauntru, dar am descoperit acea terasa)

 

si cum, vorba ta, copchilu' cu multe moase ramane cu buricu' netaiat, deocamdata vad ca ne-am ales cu o gramada de propuneri si nimic concret [:)]

 

daca tot vrem s-o tinem pe Elyda cat mai aproape de aeroport si sa n-o lasam sa vada nimic din Bucuresti, [:)]  e in zona restaurantul Casa Romaneasca. si da, normal ca are si mici [:-)))]  si terasa acoperita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai,

 

Noi suntem dupa 3 zile de campday:

Status D: in sfarsit a mancat pranzul cu Copii . Prima zi a mancat pachetzelul lui, ieri nik. Aia nici nu stiau, de asta. E incantat asa de tare ca imi demontreaza Zilele astea ca stie ceasu.

 

Status R: a incantat dar mi- a spus ca un tip i- a spus halt die Klappe : tineti gura si ca e bescheuert , nebun, amandouA expresiile nu- s DIN limbaj normal. Maine le CEr socoteala de fata cu Copii. Daca nu Au nervi, valea la porumb Vb lu Rufus!

 

FrumoS in State . Taman ce am citit Inca un Episode de - al suediei :) pe Blog

 

 

What? Vorbesc asa cu copiii? Is ma dusi ca cei din tabara mea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pe 14.08 ma gandesc la Monica, era una dintre noi, aici pe DC

 

Monica.. [flo2]  Si eu ma gandesc deseori la ea, culmea, cateodata dintr-un motiv pueril: aveam amandoua acelasi robot de bucatarie. Si ma surprind gandindu-ma la ea atunci cand il folosesc..

Mare pacat. Ma intreb ce mai fac ai ei...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stie sa spuna "nu " sa refuse pe cineva, nu vrea sa accepte ca are aceasta virsta si ii sunt puterile limitate.

munceste, apoi da banii pe medicamente.

Asa a fost si bunicul meu, asa e si tatal meu... Si sincer, nu cred ca ii putem schimba [:)]

Bunicul meu a murit pe camp, in timp ce incarca saci de struguri in caruta.. La 83 de ani. Am fost bucuroasa ca s-a intamplat asa. Sa stea acasa, 'degeaba', ar fi fost pentru el mai dureros decat sfarsitul asta brusc, in termenii lui.

 

Te inteleg perfect, ca nici eu nu stiu de ce taica-mio cara bidoane de 75kg in spate sau sta in soare de dimineata pana seara (ca apoi sa se planga ca il doare spatele sau are tensiunea mare), pt. ca nu ii lipseste nimic. Dar ne batem gura degeaba, iti zic eu [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...