Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hei, nu e corect, io de ce nu am ochi format? Ca tot de prima zisei....:p (la mine prima apare poza, nu ultima....)

=)) la Constanta ajung pozele cu susu' in jos. Deci sa-ti explic: si-a pus aparatul la gat, a tinut-o de picioare si a aruncat-o in apa  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai,stiti ca am spus eu ca ma supara un picior si ca kinetoterapeutul m-a vindecat asa....cu doua maini....rapid.Am observat ca cedeaza oarecum la cald...apa fierbinte si durerea e mai putin acuta.Parca zicea ceva xio....dar n-am putere sa mai caut in urma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana si la mine tot ca la tine se vede :)) 

 

Mihaela - m-ai impresionat cu suedeza! nu zic ca germana sau alte limbi sunt usoare, dar a "ta" mi se pare ne nepronuntat :))   cum sa fie verisoara cu germana? poate de gradul trei sau mai de departe. Germana e verisoara cu olandeza, aici sunt de acord. 

 

Ella - inteleg ca nu poti sa ne spui ce te-a socat. Pacat, ca am fi dezbatut subiectul pe toate partile :)) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nasuc, nu pot spune :-)) dar acum sunt ok...am baut si o cafea, am avut si musafiri...al meu a fost plecat la fotbal cu baietii, a venit dupa-masa acasa...acum lucram la albumul din Islanda...noi dupa fiecare vacanta facem un album online, de-ala pe hartie...avem mai mult de 10; am inceput cu ele in 2008...muncesti o zi la un album...dar satisfactia e mare...si raman peste ani, in cazul in care pierzi pozele de pe PC...

La anul in vara mergem in Scotia, dar fara Marcia...degustari de whisky :-)) eu nu beau tarie, asa ca ii las placerea asta sotului...si poate in feb in Cuba, cu copila...sa fim sanatosi...ca restul se rezolva...al meu rade de mine; zice ca nici nu am terminat vacanta si ma gandesc la urmatoarea deja :-)))

 

Seara buna !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...