Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Roxana mulți ani fericiti!!! Mi-ai facut o pofta cu scoicile...;).

 

Karula, ah ce idee avu domnu' karu!(stiu ca ii spui altfel da' io-s bătrâna si am uitat cum, mi-i lene sa ma întorc acu'). Păcat ca n-am știut mai repede pana erau si ale mele mici, dar tin minte pentru nepoti. ;)

Cineva a facut o trolerie si mai devreme cand m-am uitat, poza cu pricina apărea prima si la mine. Apoi mi-am dat seama ca eu vazui pozele in postul editat ca dubla, ca in primul nu vazui nimic! ;)

 

Nasuc, chiar ca e verișoara, verișoara primara. Nu pot sa pun de pe tf link dar da si mata un gugal :). Deși ma mir si eu la fel ca tine, ca nici eu nu pricep germana, cum spusei, zici ca e chineza :). Suedeza nu e grea, e mai ușoară ca germana, gramatica e simpla de tot ca e ruda cu engleza, fara conjugari si fara genuri la adjective. Iar olandeza e atat de gâtuită si haraita :))...suedeza e cântată. E o melodie frumoasa pe lângă olandeza :).

 

Strumphi ce carliontata mumoasa! ;)

 

Mai, da' io numai soare vazui si in pozele Karulei si a lui Strumph. :) de unde mohoreala?

 

Somn usor, eu acu' am aterizat in pat de la munca si maine muncesc iar. Ca pe plantație!

 

Copiii încep si ei scoala maine si tot ce am auzit de o săptămana încoace, e ca nu vor...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ce poze frumoase!!!

bine ca  pozele voastre m-au mai scos din starea in care sunt.

 

vineri mi-a spus dr ca treb sa imi fac programarre pt endometrial biopsy (nu stiu cum se traduce)...

desigur ca am inceput cu golalitul...ce sa mai...mai bine nu mai citeam. cica doare groazninc...ma ia cu transpiratii doar ca ma gindescc.

 

deci am nevoie dde rugaciunile voastre...si cu Dumnezeu inainte.!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle,

ce poze frumoase!!!

bine ca  pozele voastre m-au mai scos din starea in care sunt.

 

vineri mi-a spus dr ca treb sa imi fac programarre pt endometrial biopsy (nu stiu cum se traduce)...

desigur ca am inceput cu golalitul...ce sa mai...mai bine nu mai citeam. cica doare groazninc...ma ia cu transpiratii doar ca ma gindescc.

 

deci am nevoie dde rugaciunile voastre...si cu Dumnezeu inainte.!

eu am facut-o [:)]  e rapida si trece repede , hai curaj [flo2] o sa fie totul bine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...