Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

deci am nevoie dde rugaciunile voastre...si cu Dumnezeu inainte.!

 

Michelle nu poti solicita anestezie?

Daca nu, iti poti pune tu singura un supozitor "diclofenac" inainte cu 10 - 15 min de interventie.

 

Am facut o histeroscopie si vreo doua histerosalpingografii si cu supozitoare a fost suportabil.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

admir si eu in gura mare pozele Ellei.

 

am o intrebare ...  sa nu radeti ...

oile au coarne? cele pe care le stiu eu (din turmele intalnite ocazional pe drum) si cele pe care le vad eu de pe geam pe pajistea de deauspra casei n-au, dar cele din Islanda au ...  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cred ca sunt oi mai speciale... berbecii islandezi au cornele si mai mari, ca se vada cine-i cine  - asa cred eu. Alea de le vad eu pe geam sunt albe cu cap negru, fara coarne :))

 

Sa inteleg ca daca vezi Islanda e ca si cum ai vedea Norvegia si invers?  uite asa facem economie :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele,

 multumescc pt inccurajarile voastre.  am reusit sa fac progrmarea si voi avvea biopsia peste 2 ore.

 

sper macar sa nu fie nimic rau (rezultatul il primesc intr-o saptamana) si sa ma aleg ddoar ccu durerea asta.

 

fff frumoase pozele.  sinoi ne gindeam sa ne mutam in NZ.ne-am si uitat dupa case in urma cu ceva luni. sotul viseaza casa cu ocean view. [:)]

dar cu ecconomia ccred ca sunt la pamint, iar noi de fermuit nu suntem in stare...sotul doar viseaza fferme, oi...brinza...dar tare bine e ccind o iei gata facuta de la costcco.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...