Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

rufus, mai bine nu citii ce scriu mai jos:

 

da e biopsie, nu e papanicolau...ia o bucatica de tesut din interior.

toata viata eu nu am avut problem din astea, dar  saptamana treccuta m-am pomenit cu "ciclu " dupa 13 zile...care nici dupa 5 zile nu-mi trece. dr a zis cca ori e premenopauza...ori altceva...

sa veedem ce spune biopsia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rox și Mikyyy, La mulți ani fericiți alături de jumătățile voastre!

 

Ella, foarte frumoase pozele, lumina e incredibilă acolo!

 

O să-mi fac timp să citesc și aventurile Mihaelei_s prin State, fotografiile de la Antelope Canyon sunt ca din altă lume!

 

Buflea, sper că găsești un wifi să ne spui cum ai ajuns.

 

Mâine dimineață plec spre Brașov, da' mă întorc tot mâine. Mă duc la ale mele, pe ogor, că mai am de muncă.

 

Michelle, țin pumnii să fie totul bine!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cand am avut biopsia la sin...la ffel cccam ccitit povvesti de groaza...nu stiiu ccand ma vvoi invata minte sa nu mai citesc...

de durut, a durut ceva, dar nu a fost asa de groaznic cum se spunea....a durat mult proceedura, dar doctora si assistenta au fost dde milioane, asa m-au inccurajat, asa de mult m-au sustinut.le-am  imbratisat si le-am multumit la sf.

 m-am bucurat ca nu mi-a iesit nnimic rau.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana mai esti pe fir?

 

treb sa iau 800 mg de ibuprofen. am tablete de 200mg in ccasa, sa iau 4 sau sa ma duc la farmaccie si sa iau doza mai mare?

care isi fac efectul mai bine...mai multe tablete ori mai putine...ori nu conteza totalul  de mg fiind acelasi?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox și Mikyyy, La mulți ani fericiți alături de jumătățile voastre!

 

Ella, foarte frumoase pozele, lumina e incredibilă acolo!

 

O să-mi fac timp să citesc și aventurile Mihaelei_s prin State, fotografiile de la Antelope Canyon sunt ca din altă lume!

 

Buflea, sper că găsești un wifi să ne spui cum ai ajuns.

 

Mâine dimineață plec spre Brașov, da' mă întorc tot mâine. Mă duc la ale mele, pe ogor, că mai am de muncă.

 

Michelle, țin pumnii să fie totul bine!

A, pai cind ai tu timp sa te plimbi pe Rep daca mergi dimineata si te intorci seara... :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Prima zi la noul job, incredibil de repede a trecut ziua dar mi-a placut. Am multe de invatat dar voi reusi.

Am apucat sa vad primele poze din Islanda, minunate..... Mi-ar placea sa ajung prin zona.

S-a decis ceva pentru 25 august? Ma gandeam ca la ora cand trebuie sa plece Elyda spre aeroport nu va fi trafic. Deci nu cred ca trebuie sa ne facem griji din aceasta cauza. Eu nu prea cunosc crasme decat in zona casei mele [:-)))] . I-am promis lui Buftea ca o anunt unde are loc intalnirea.

Ce frumos povestiti de copilarie; mi-ar fi placut sa am si eu o tara sau sa stau la bunici. La mine stiu ca a fost total diferit pana la 10 ani pentru ca nu eram in tara. Dar apoi am prins toate cozile, lipsurile etc, etc.

Ma duc sa mai citesc din urma

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia cum zice Mcoca, poti face pauza de 3 minute intre 2 inghitituri :)))) si iei cate 2 odata. Asa iti zisera de la clinica, sa iei 800mg?

mersi mult, asa fac. da, de la clinica mi-au spus 800mg.

 

eu nu am avut nicioddata problem , ciclu mereu a fost regulat...nu avorturi, nu boli. de asta ma ingrijoreaza ca ceva e...macar sa nu fie complicat. 

Doamne ajuta, va multumescc inca o data. inghit pastilele si plec la clinicca.

 

chiar vorbea ieri pastorul de pace in suflet in timpuri mai grelei

exact dde pacea asta am eu nevoie...si stiu ca o sa o primesc.

tare mult ma relaxeaza sa ascult muzicca crestina si la nevoie sa o fredonez. sau ssa ma rog, chiar  sa vorbesc vrute si nevrute in rugaciune. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...