Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Sa ma apuc de suedeza? [:-)))]

 

La Tivoli in Copenhaga m-am dat in roller coster. Genial! Peste 2 ani il iau si pe Turbo. El s-a dat in cele mici, dar eu nu m-am putut abtine sa il "incerc" pe cel mare.

 

Daaaa, daaaa, am si eu cu cine conversa in limba verisoara cu germana :)). 

 

Esti sora mea yagmur! Ah ce mi-a placut si mie in vara asta, am fost la doua aquaparkuri si la Animal Kingdom, ne-am dat in toate nebuniile, cu Silvia cu tot, e si ea addicted. Intr-un rollercoaster din asta, nu stim ce ne-a facut...mergeam cu spatele, am simtit la un moment dat ca ceafa imi inteleneste si o senzatie ciudata, era intuneric bezna! Ai mei zic ca ne-au dat peste cap, un loop...eu zic ca nu :)). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce frumos povestiti de copilarie; mi-ar fi placut sa am si eu o tara sau sa stau la bunici. La mine stiu ca a fost total diferit pana la 10 ani pentru ca nu eram in tara. Dar apoi am prins toate cozile, lipsurile etc, etc.

Yagmur -  deci tu ai apucat cozile si lipsurile dupa intoarcerea ta in tara...  noi am "crescut" cumva in sistemul asta de lipsuri, cozi;  nu zic ca era mai simplu pt noi, dar am incasat-o treptat cumva ... la tine cum a fost? 

 

Bravo pt noul job!  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata fetele am si venit!

deci procedura a fost usoara. un pic de durere,dar ddoar putin mai mult ca la un pap. nici vorba de durerile groaznicce, cum se povestea pe net...asta ca sa ma satur de citit, sa ma invat minte.

 

am apucat doar sa povestim de biserica, (si doctora e credincioasa si merge la aceeasi biserica)...ce, nu am mai avut timp nici de rugaciunae , nici fredonat cintece...ca a fost gata.

ea zice ca mai mult ca sigur e un inceput de menopauza care poate sa dureze 7-10 ani...si zice sa nu ma ingrijorez. dar sa vad si rezultatul.

 

mersi mult pt gindurile voastre.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaaa, daaaa, am si eu cu cine conversa in limba verisoara cu germana :)). 

 

Esti sora mea yagmur! Ah ce mi-a placut si mie in vara asta, am fost la doua aquaparkuri si la Animal Kingdom, ne-am dat in toate nebuniile, cu Silvia cu tot, e si ea addicted. Intr-un rollercoaster din asta, nu stim ce ne-a facut...mergeam cu spatele, am simtit la un moment dat ca ceafa imi inteleneste si o senzatie ciudata, era intuneric bezna! Ai mei zic ca ne-au dat peste cap, un loop...eu zic ca nu :)). 

clar v-a dat peste cap :))  la viteza aia si mai ales in intuneric ... dar hai ca e fain!  

 

Edit: Michelle, ce bine ca ai scapat! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca aas putea v-as da eu caldura. noroc ca s-a mai racorit noaptea, dar ziua tot sunt peste 30.

 

aseara am minccat dinner la terasa, asfintit dde soare cerul ccu niste culori dde ziceai ca e aranjat pe photoshop, o briza usoara, temperature de 27', miel la gratar facut exceptional de bine de sotulll meu...totul a fost perfect.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, vino la mine ca sunt (inca) temperaturi pozitive si in aer, si in apa raului! Duca-se si pseudo-vara asta, duca-se tot anul ca m-am saturat de rateurile lui!

 

Multumesc pentru toate aprecierile si vorbele frumoase!  [flo2]

 

Daniela, te-am prins si pe tine cum am prins-o si pe Aalina mai alaltaieri sa-ti spun neaparat ca mi-esti tare draga si ma bucur ca scrii de pe ogorul tau! 

 

Zikilotta, tie trebuie sa-ti multumesc in mod special ca mi-ai deschis ochii si am vazut ca a mai aparut un McEwan. Luat e-book-ul (la pachet cu ultimul J. Coe, ca si eu ca Mianna, nu ma pot abtine)  [flo2]

 

Rox, magnifica rochie, vrem poze cu manechinul!

 

Pai mai Yagmur, nu-ti rupi tu de la gura un codru de internet sa-i dai si Buflinei sa zica si ea buna de dimineata in randul lumii?  [:)]

 

Michelle, daca operatiunea a durut nitelus, rezultatul n-o sa doara deloc! ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...