Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

vara asta la noi a fost destul deracoroasa pe ici colo presarat doar cu cateva zile mai calde, imi e frica sa ma gandesc ceo fi la iarna sper sa nu mai fie iar -25 [fri] ca ma mut in Mexic [:-)))]

 

Michelle,

ma bucur ca a fost totul bine si sa dea Doamnul sa fie si rezultatele bune, eu nu ai zic la ce varsta am inceput menopauza mea prematura da prematura rau de tot fara nici o explicatie cel putin la cate teste am facut [:-)))]

 

Yagmur,

multumesc pt urari speram si noi sa se refaca cat mai repede, pana acum vad ca merge foarte bine deja la 3 zile de la operatie putea sa merga mai bine a 4 a zi era deja la servici, maine are prima zi de terapie fizica face exercitii de recuperare [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pinguini

 

Azi merg la birou; am asa un chef...intai insa merg cu copila la dentist, ca sa discutam de aparatul dentar...au fost si ai mei cu ea in Romania la dentist si acolo le-au spus sa nu punem aparatul pana nu ii cad toti dintii de lapte..mai are 2...are un dinte care nu are loc sa iasa (de cativa ani), asa ca trebuie facut ceva..in Romania i-ar fi facut ceva, dar astia aici nu fac...o sa intreb azi...

Si copila s-a molipsit cu o ciuperca undeva, asa ca maine mergem la doctor; de la farmacie nu au vrut sa-mi dea nimic pt ea, m-au trimis la medic...

 

O zi frumoasa va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si din padurea neagra!  

 

eumada, iau niste cafea de la tine, ca am dormit putin azi noapte, am cearcane pana-n gura, ochii cu borduri rosiatice, chef de nimic… dar mergem inainte. 

 

Macar se anunta o zi cu soare.  

 

Daniela - e frumos tare si la tara ta!  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Mneata!

 

Yagmur, ce ma bucur pentru tine ca iti place noul job! Spor!

 

Daniela, mai povesteste, mai povesteste, toti sa mai povestiti! Cel mai mult imi plac amintirile din copilarie, au asa un iz de basm, mai ales cand te regasesti in ele si zambesti tamp... 

 

Michelle, bine ca a fost bine! Ai scapat! Rezultatul va fi bun cu siguranta  [flo2]

Care e raspunsul la "ghicitoarea" aia? zic eu sedusa si abandonata.

 

Karu, deci si tu te "dai" pe la jocul cu carti? Pune acolo o intrebare noua  [:)] asa imi place jocul si vad ca se stinge...

 

Eu nu am nimic de spus 'telijent, ma leg doar de ce spuneti voi, dar va urez o zi frumoasa.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata :)

am mai zis odata?? nu cred....

m-am obisnuit prost in concediu, adica adormit tarziu si trezit mai tarziu.... adica macar la un 7.30 nu inainte de 7.. cah.

acum sunt la micul dejun la birou - biscuitii de ieri (nu m-am laudat hihihi) cu cafea si niste iaurt 0. buun!!!

ia sa ma duc sa vaz ca ghicitoare pune doamna Karu :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, si eu as fugi in concediu.  Si m-as sui in avion maine si as da o tura pe la sora mea. Am asa un dor de duca.

 

Si pentru ca nu am fost prezenta.

La multi ani sotioare si soti de august! 

 

Mi-ati amintit ca si noi facuram zilele trecute niste ani, vreo 8, de la cununia religioasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am inteles de ce NU   primit Oscar, ca a jucat genial. De fapt in mai toate filmele a jucat genial. Mie mi-a placut la nebunie The wolf of Wall Street. Pe langa asta e si printre cele mai bune 30 sau 50 de filme a tuturor timpurilor :)))))) pe imdb.




In w-e am vazut "Lupul de pe Wall Street"-dezamagire totala, nu inteleg cum de a candidat Di Caprio la Oscar, ca in afara de niste scalambaieli de drogat, ce se voiau comice, nu a aratat aproape nimic. Mega-esec al lui Scorsese.
Sper sa prind timp intr-o dimineata home-alone sa vad Boyhood, descrierea lui Buflea m-a convins, dar barbata-miu nu ar rezista la asa ceva.
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...