Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna dimineata si de la noi...:) de mult nu ne-am mai "vazut"... m-am apucat sa citesc din spate dar e mult.. harnici pinguini si randunele.

 

noi  am fost plecati (mutati) 2 saptamani la mama mea de asta nu am avut vreme sa intru... abia ce ne-am reintors acasa. 

 

Ce bine a fost! parca am fost in concediu. De saul ma ocupam doar atunci cand ii dadeam sa manance , in rest o aveam pe mama.. ce bine e sa ai mama pe aproape, o BINECUVANTARE.

Acum o sa imi ia ceva timp sa ma reobisnuiesc acasa singura si fara nici un ajutor dar va fi cumva...

 

O sa citesc in urma sa aflu despre voi [flo2]  va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, langa Cheia este tabara, la Bradet. Deci destul de aproape. Sper sa se simta bine si sa fie ok, cu invatatoarea Andreei este tabara (bine, mai sunt doamne si adulti, dar este si dna Andreei). Ele au mai fost in tabara, dar cu educatoarea Anei Maria, deci cu gradinita, si s-au descurcat, a fost ok... sper ca si acum. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, nu ne-am razgandit. 

Abia azi mi-am dat seama ca e 20. Ce repede trece timpul.

 

Trebuie sa ne organizam in modul urmator:

1. lista cu toti participantii siguri

2. stabilit ora sigur

3. stabilit localul

4. rezervat masa - obligatoriu caci se pare suntem mai mult de 10 persoane?

5. cate de scump sau sofisticat sa fie?

 

Eu am una propunere: Bolta rece - gradina de vara: http://boltarece.ro/Gradina-de-vara/

Si meniul: http://boltarece.ro/Meniu-a-la-carte/

 

E destul de sofisticat si nici nu e foarte scump.

in ultimii 2 ani am fost de vreo 3 ori. E pe strada Popa Savu paralela cu Aviatorilor - intre Kisseleff si Aviatorilor.

====

 

Ar mai fi Casa Doina - Kiseleff

Restaurantul Complex Herastrau din incinta parcului Herastrau pe malul lacului.

Insa astea 2 s-ar putea sa fie cam scumpute.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu cred, Vivi ca e scump la Casa Doina... n-am fost niciodata, dar nah, mi se pare un local mai de lux...

Eu am zis, voi fi o prezenta un pic meteorica, caci imi vin copiii din tabara si sa vad cum ma strecor cu toate,.,

 

Ica, fain ca ai fost la ai tai, si te-a ajutat mama

Michelle, inteleg ca nu a iesit ceva naspa la analiza de ai facut-o, nu? Ce face Will, s-a acomodat si scoala si cu dna inv.? La voi se schimba doamnele anual?

Mickyyy, a aparut pisica?

Corina, cum te mai simti?

Mada, inteleg ca a fost placut sejurul, atat la Janos, cat si excursia la Sighisoara. Bravo!

Elyda, i-a facut extractia maselei de minte baiatului? A fost ok?

Yagmur, bafta la job! Turbo ce face, il lasi cu parintii tai peste zi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor [ascuns]

 

Incerc sa citesc de la coada, ghetaru' ca nu v-am mai urmarit din iunie.

 

Si vin cu o recomandare de intalnire ,la care nu stiu daca ajung ca fii-mea a inceput scoala si am sedinta tocmai pe 25 :(

 

Asta e, in Herastrau :http://www.embassy-park.ro/

 

Au locuri pentru grupuri mai mari ,destul de intim si chiar daca ar ploua este acoperit. Iar seara e de vis [il]  Elyda , observi ca ma gandesc la tine , da ?*-*

 

Bun venit fetelor, amina, mihaela (tot in viteza am admirat calatoria ta [il] )xio si nasuc . [flo2]

 

Incerc sa ajung in Islanda , prin ochii Ellei [biz] .

 

Revin

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...