Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

 

Locatia: hai sa retinem Bolta rece si Hanul Berarilor. Votati pentru unul din ele, dupa care facem rezervare de duminica, sa nu ne-o ia altii inainte [:)] Daca la unul nu e posibil, ramane celalalt fara sa mai intrebam iar.

 

Hanul Berarilor are doua voturi, Aminna si Yagmur (careia ii e frica sa deschida DC-ul de la job [:)]  )

 

iar rezervarea o putem face si mai repede, n-avem de ce sa asteptam pana duminica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata,

 

Reiau lista de la aminna:

Elyda,sot de Elyda,  Buflea, Viviana, Yagmur, Aminna, Rufus, Tora

cine mai vine sigur sa spuna, cine crede ca e posibil, sa spuna de asemenea.

Ora 18.30 e foarte buna, confirmati daca e asa

Locatia: hai sa retinem Bolta rece si Hanul Berarilor. Votati pentru unul din ele, dupa care facem rezervare de duminica, sa nu ne-o ia altii inainte [:)] Daca la unul nu e posibil, ramane celalalt fara sa mai intrebam iar.

Rog sa faca cineva rezervarea, dupa ce confirma cat de cat toata lumea, ca eu o sa fiu plecat pana luni si nu o sa vad ce scrieti.

Si eu...daca ma primiti,evident :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam greu gasesti activitati comune pentru un copil de 7...8 ani si unul de 1-2ani.Ca sa nu mai discutam de relatia dintre ei pentru ca nici mai tarziu nu prea au subiecte si interese comune.

Aici iti dau perfecta dreptate, partea grea de 2 bebelusi aproape, 2 copii foarte mici, s-a transformat intr-o usurare in privinta organizarii activitatilor lor, ca le pot duce la acelasi tip de activitati, au amandoua peste limita de varsta necesara, nu-s probleme nicaieri. 

Mi-ar fi fost greu sa dupa copilul mare la ceva (un sport sa zicem) si cu cel mic sa stau pe bara ca e prea mic, nu-l primeste etc. Sau pur si simplu la joaca, majoritatea activitatilor se potrivesc pt amandoua, nu trebuie sa stau cu una "pe bara" si sa se supere ca "aia mare de ce sa da in nu stiu ce, si eu nu pot"...

Deci avantaje si dezavantaje, pe diferite perioade de timp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...