Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da mai, dar vad ca este "Casa Elena Lupescu" si "Casa Oprea Soare".

 

Io la care vin?:)):))

Sa nu ma induceti in eroare prin transmiterea unei adrese gresite, ca tit va gasesc eu...si atunci sa vezi!:)(:))

 

 

Roxana, ai reusit pana la urma sa vorbesti cu Buflea?:)):))

E tare "ocupata"!:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo2]  [flor]  Vreti sa ma faceti sa plang cu asa primire calduroasa  [deziuata] .

Laura suntem bine multumesc de intrebare,copiii cresc,noi...intinerim :)

 

Elyda peste tot si nicaieri,p-aci pe langa casa cu bune cu rele,am incercat sa le duc pe toate :)

 

Credeam ca numai eu intineresc asa...de la o zi la alta parca se mai duce cate un an.Mi-e si frica sa tot intineresc intr-una , ca ajung in scutece prea repede.:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intre mine si sora mea sunt 7 ani. Intre fetele mele sunt 7 ani. E adevarat ca nu sunt interese comune, dar e usor ca fiecare copil parca e singur la parinti :). Adica cel mare e mare deja suficient cat sa se descurce cu multe lucruri singur, asa ca cel mic poate primi multa atentie, mai multa decat cand sunt doi plangaciosi. Normal ca sunt avantaje si dezavantaje in fiecare situatie, insa nu e de deplans niciuna. Oricum e, sunt frati si cand cresc si ajung la maturitate, diferenta de varsta nu mai exista. Ca nu se joaca cand sunt mici, e adevarat, dar cel mic mereu il va invidia pe cel mare ca e mare, iar cel mare pe cel mic ca are atentia parintilor :). Insa nu e catastrofal. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...