Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

gata azi a inceput mandra scoala, [pk]  mei da e greu cu intratul in program si trezitul la 5;30 dimineata,  mai are inca emotii cica nu a prea dormit azinoapte

 in rest nu prea am nimic de spus is suparata ca am avut o lucrare la un dinte deci mia facut rootcanal sa infectat o tin cu antibiotice de 2 saptamani si cica s-ar putea sa nu o poata salava ,,cica mai vede in 3 saptamani [fri]  am ajuns sa am stres la dentisti [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow Miha, deci am avut mare noroc...in Islanda sunt multi vulcani activi...asta de care se vorbeste in reportaj l-am si vazut...adica zona respectiva, am mers pe langa ea...pe road nr 1...deci acum nici o sansa sa mai faci turul tarii...oricum puteam merge in vest si in nord, exact invers de cum am mers noi...dar ar fi fost mare pacat....asa ca se vede ca sunt norocoasa...doar sunt nascuta pe 13 [:)]  ne-am intors din Islanda pe 13, la ora 13....

 

Corina, multa sanatate [flo2]

 

In curand plec cu copila la doctor, sa vedem ce zice de ciupercuta [ups]

 

Profa Marciei e si ea fan Islanda, asa ca i-am facut un DVD cu poze...a fost super incantata...vor si ei sa mearga, dar copila are doar un an, asa ca mai au de asteptat vreo 8-9 ani...

 

Marcia a stat ieri singura acasa, la pranz si dupa-masa...si-a incalzit ciorba, a mancat, a plecat la scoala, iar de la 3.30 pana am ajuns noi a stat singura...ii e greu fara ai mei, dar e mai linistita acum....ca nu o mai bate nimeni la cap..incet, incet se va obisnui singura....ok, pisoiul e si el acasa in general....plus celelalte animalute...

Au 3 ore de lucru manual pe saptamana..si fac chestii interesante, pe care le folosesc in viata de zi cu zi....au facut sac de sport, au crosetat caciuli, tot felul de suporturi (servetele de ex), animale de plus si multe altele...invata sa foloseasca si ciocanul si panza de traforaj si masina de cusut si andrelele si croseta si si si...

Anul trecut avea lucru manual lunea la 7.15...acum are miercurea, asa ca e mai bine...ca dupa weekend era cam nasol sa se scoale la 6...

Scoala incepe aici la 8.10...pana la 12...apoi de la 13.45 pana la 15.15...cu exceptia zilei de miercuri, cand dupa-masa e liber in toata Elvetia...incepand cu clasa a7a, au scoala si pana la 16.30-17.30...in alte cantoane incep scoala si la 7.30...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci ne luam dupa Restrograf si alegem primul cu bucatarie romaneasca din top: Zexe - ce se afla pe strada Icoanei - deci central.

 

http://www.restograf.ro/topuri/topul-restograf/

 Nooo...pai evaluarile clientilor tot de doua stele sunt... [:)]

La cat umblu eu prin carciumi...mai bine ii las pe altii sa le evalueze.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...