Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Ella, bravo ca te-ai odihnit, ma bucur ca v-ati simtit bine in Islanda... frumoasa experienta! Inca o data iti multumesc pentru vedere, ti-am zis ca am gasit-o luni la cutie, acum e deja la colectie :) O sa las colectia mostenire fetelor, cand ma voi retrage eu din colectionat :)))

 

Mickyyy, Malina e inca acasa, n-a vrut sa plece la bunici? Bine, ea e mai mare, probabil ii place sa mai stea si pe acasa, singura... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 667
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu-mi aniversez Mariile maine. Reminescenta de la tatal meu, care spunea ca pe 8 septembrie se aniverseaza Maria/Marian, pe 15 august se comemoreaza. Acum il comemorez. :(   Asa ca maine nu sun pe nimeni, desi am o lista lunga de Marii... chiar acum scriind mi-am dat seama ca am doua fine de botez Maria si o fina de cununie Maria.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, vreau si eu la Papanash, cata curte, cata verdeata! Promit sa nu rup vreun leagan...

 

 

 

Imi place maxim locul ala, acolo as sta toata viata mea. Din pacate, nu e al meu decat atunci cand am timp si bani [:)] .

Daca nu reusesc sa-mi fac si eu asa ceva  in viata asta, o sa-l bantuiesc pe-ala, i-am zis proprietarului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu-mi aniversez Mariile maine. Reminescenta de la tatal meu, care spunea ca pe 8 septembrie se aniverseaza Maria/Marian, pe 15 august se comemoreaza. Acum il comemorez. :(   Asa ca maine nu sun pe nimeni, desi am o lista lunga de Marii... chiar acum scriind mi-am dat seama ca am doua fine de botez Maria si o fina de cununie Maria.  [:)]

Si eu sunt de aceeasi parere, mi se pare cinic sa zici 'la multi ani' cand se comemoreaza de fapt moartea cuiva. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ladies, buna seara :)

 

Eu cred ca stiu cum o cheama pe Buflea, pentru ca printre prietenele mele FB sint o multime care sint friends cu o aceeasi tipa, o vad cind comenteaza pe pozele prietenelor noastre comune si arata asa cum cred eu ca arata Buflea. Voila! 

 

Buflea, mina sus daca ai comentat azi pe pozele frumusetii aleia din Vestul Canadian de' vine mereu si ne tromboneste pe noi ca e obosita si tra-la-la si cind isi face poze arata cu 20 de ani mai tinara ca mine si e luminoasa si calda...

 

 

Soro, trebuie sa iti spun ca nu am comentat nimic ieri/azi pe FB, nici macar nu am intrat, nu am vazut pozele la care te referi ...

 

Dar e foarte posibil sa ne fi intersectat in comentarii alte datzi ...e foarte posibil sa avem prieteni comuni pe FB.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...