Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum vi s-au parut produsele de la Chicco - din Geanta Bebelusului editia 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  Buna seara! Fiind una dintre mamicile care au primit gentuta, raspund si eu intrebarilor :)

 

      1. Cum vi s-au parut produsele CHICCO Geanta Bebelusului?

 

  Mi-au placut!

      2. Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici?
   

   Da, le-am si recomandat, mai ales suzeta  :)

  

      3. Cum a 'primit' bebelusul aceste produse? I-au placut?

      

    Da, i-au placut, mai putin suzeta. Nu a tinut-o deloc nici pe aceasta si nici alta, desi ne-a fost de mare folos la botez, atunci a tinut-o cateva momente       

 

       4. Ati cumparat in continuare aceste produse de la CHICCO?

 

     Da, am mai cumparat cateva servetele dezinfectante

 

   Multumim Chicco! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    1. Cum vi s-au parut produsele CHICCO Geanta Bebelusului?

 

m-am bucurat sa le gasesc in geanta. Suzeta a folosit-o bebe intens pana pe la 3 luni cand i -am luat una mai mare. Crescuse si o scapa des din gurita. O sa o pastrez la cutia cu amintiri ca prima lui suzeta. :) Sapunul inca nu l-am folosit pentru ca imi vine greu sa tin  copilul cu o mana si cu cealalta sa manevrez sapunul. Dupa ce o sa atea in fundulet singur o sa il folosesc.

 

    2. Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici?

 

da, deja am recomandat.

 

    3. um a 'primit' bebelusul aceste produse? I-au placut?

 

despre suzeta e clar ca i-a placut. Se impacau foarte bine.

 

    4. Ati cumparat in continuare aceste produse de la CHICCO?

 

nu am cumparat aceleasi produse, dar mi-am dat seama ca sunt de calitate si drept urmare am luat scaunul auto si cel de masa de la Chicco. Urmeaza vasele si linguritele pentru diversificare.

 

edit: am uitat sa mentionez ca gelul de dus si crema sunt foarte folositoare in "deplasare". Probabil le voi reimprospata cand se termina. Nu am plecat asa de des.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  1. Cum vi s-au parut produsele CHICCO Geanta Bebelusului?

De calitate si f utile.
    2. Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici?

Da le-am recomandat.
    3. cum a 'primit' bebelusul aceste produse? I-au placut?

Da..suzeta este pe placul lui. i place ff mult. Sapunul ne-a fost util pentru-ca am tot avut probeme cu pielea bebelusului

    4. Ati cumparat in continuare aceste produse de la CHICCO?

Inva nu, dar sigur voi cumpara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

in primul rand as vrea sa va multumim si sa va felicitam incaodata pentru acest proiect!

Produsele chicco au fost ffff ok, suzeta a fost prietena nostra de nadejde in perioada colicilor. Si,da, recomand cu caldura produsele chicco.

 

o zi minunata!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am primit si eu Geanta 3 si am fost f multumita de produse, printre care si Chicco, de f buna calitate. Cat despre acestea, pot confirma doar despre servetele dezinfectante si sapunul Baby Moments ca le-am folosit cu mare placere, intrucat, de suzeta monobloc nu am avut nevoie, asa ca am daruit-o unei alte mamici prietene, care a fost f incantata de cadou. Servetelele dezinfectante sunt f moi, parfumate si nu irita, iar sapunul delicat si cremos i-a placut tare mult bebelusului meu Robert, dar i-a placut si fratiorului mai mare Albert, care l-a testat de cateva ori pe ascuns ;-)

Multumesc Chicco pt calitate si Despre Copii pt cadou! :-*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Asa cum am mai spus proiectul initiat de catre dvs referitor la gentuta bebelusului este demn de toata lauda. Toate produsele sunt de un real folos si in cantitati surprinzatoare (nu sunt mostre) :). Eram familiarizata cu produsele Chicco si calitatea lor ridicata de la deschiderea magazinului in orasul nostru. Asadar: 

1. Cum vi s-au parut produsele CHICCO Geanta Bebelusului?

Excelente! Daca ar fi fost si mai multe ar fi fost perfect!

 

2. Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici?

Am facut-o deja si doua prietene folosesc acum oentru copilasii lor sapunul Baby MoMents. 

 

3. Cum a "primit" bebelusul aceste produse? I-au placut?

Dupa ce am consumat sapunul Baby Moments am incercat de la un alt brand foarte cunoscut un sapun extrem de laudat. Dar fetitei mele, care are un ten deschis si o pielicica extrem de sensibila nu i-a facut deloc bine, asa ca ne-am intors la Chicco si am ramas fidele. Catifeleaza pielea, nu are parfum, este potrivit ca si forma, greutate, pe scurt perfect!

Suzeta mie personal mi s-a parut destul de grea si destul de mare pentru gurita ei. A folosit-o foarte putin la inceput dar in general nu agreeaza suzetele.

Servetelul dezinfectant l-am folosit cu succes la curatarea jucariilor :)

 

4.Ati cumparat in continuare aceste produse de la Chicco?

Sapunul a fost cel mai des cumparat, fiind nelipsit la fiecare baita si dupa fiecare scaun, iar servetelele dezinfectante ne ajuta in continuare sa curatam jucariile care inca sunt greu de tinut in manute.... Pe langa acestea am mai achizitionat si altele cum ar fi canuta biberon Drinky de care pitica noastra cu greu se desparte chiar si dupa ce a consumat continutul sau gelul gingival, excelent pentru calmarea eruptiilor dentare. 

 

Multumim CHICCO si desprecopii.com!

 

   

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1. Cum vi s-au parut produsele CHICCO Geanta Bebelusului?

Produsele Chicco Geanta bebelusului mi s-au parut extraordinare si de cea mai buna calitate.

2. Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici?

Da, am recomandat si voi recomanda in continuare.

3. Cum a 'primit' bebelusul aceste produse? I-au placut?

Mai avem 2 saptamani pana la momentul intalnirii, asta daca nu se hotaraste sa vina mai repede. Mai am un baietel de 3 ani care s-a bucurat de produsele Chicco. Cu siguranta, si cel mic se va bucura de calitatea Chicco.

4. Ati cumparat in continuare aceste produse de la CHICCO?

Da. Si voi cumpara in continuare. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Suzeta monobloc pentru nou nascuti - CHICCO- cu suzeta nu s-a acomodat micutul, e cam mare si nu o poate tine
  • Servetel desinfectant - CHICCO-Sunt extrem de utile servetelete, ne-au placut foarte mult
  • Sapun Baby MoMents - 100 gr - CHICCO-foarte bun

Ati recomanda aceste produse si altor tinere mamici?DA

Ati cumparat in continuare aceste produse de la CHICCO? Momentan nu, dar urmeaza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...