Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si la mine plantele sun sinucigase... [fal]

Same here... Chit ca facem exercitii de resuscitare cu ele....nu imi plac plantele cu flori pr ca trebuie sa stai sa cureti dupa ele, iar cele care se uda rar sunt preferate... Exceptie: orhideele, dar nu imi rezista niciuna:))) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:))...si tu ai plante depresive si cu ganduri sinucigase?...credeam ca doar ale mele sunt asa

La noi sotul meu a preluat aceasta sarcina, eu le udam doar cand se pleosteau :)) dar acum 4 luni am cumparat solutie de fertilizare si inlocde un capac la 5l de apa a pus cate un capac la fiecare....supravietuitoarele sunt la refacere, dar pe multe le-am inmormanrat.. Inclusiv o dracena de 2m si 15 ani

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar voua v-a dat din proviziile ei? Sau s-a gandit ca pe acolo nu aveti nimicnimic de mancare, dar macar ea sa supravietuiasca ?!?

Ne-a dat, doar ca eu n-am voie sa mananc sare si atunci l-am obisnuit si pe sot la fel, iar ce a adus ea au fost tinute in saramura cred...instant ti se umflau buzele, iar sunca aia presata avea culoare dubioasa...Andreas oricum nu mananca mezeluri...rarisim sunca de curcan...asa ca i le-am donat toate inapoi;))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pt gandurile bune, socrul meu e destul de in varsta (78) dar are o boala grava la ficat. Sanatos nu va mai fi, mai degraba sa fie linistit si impacat:((( din cauza toxinelor ajunse la creier ii este afectata judecata, daca e constient are dureri enorme din cauza apei din tesuturi... Nicicum nu e bine. Mai trist e ca a avut o viata echilibrata, dar..... Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi sotul meu a preluat aceasta sarcina, eu le udam doar cand se pleosteau :)) dar acum 4 luni am cumparat solutie de fertilizare si inlocde un capac la 5l de apa a pus cate un capac la fiecare....supravietuitoarele sunt la refacere, dar pe multe le-am inmormanrat.. Inclusiv o dracena de 2m si 15 ani

[:-)))] [:-)))]

Tu le-ai aplicat terapia prin soc?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:)) degraba cred ca nu mai vine:))...ultima discutie a fost ieri dimineata cand ii dadeam la strumful cel mare micul dejun...mancase 2 guri si a venit dansa sa ii aduca pizza..bineinteles ca a lasat totul..i-am spus ce am avut de spus..asa ca de ieri ma evita, nu intra in camera la copii..asteapta sa merg sa ma milogesc..de parca ma pedepseste si eu nu ma descurc fara ea..in fine..e greu cu copii astia de varsta a 3-a..cred ca ma apuc de scris roman;))...

Da' Nutella nu ii cumpara? [soricel] A mea ieri a luat a treia oara, pt. ca, citez, "Ana Maria mananca" [batcap]  [smulgpar] Amr 1 zi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...