Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ba daaaa...si cu chifle de la lild...acelasi argument si aici;))

Mdaaa...culmea e ca ai mei socrii in general sunt ok ca oameni, dar la mancare nu ne intelegem. Pana sa am copii era cum era, dar pentru ei nu fac compromisuri. Mai ales ca Ana Maria sufera de constipatie cronica si trebuie sa am mare grija ce mananca. La ei de ex supe nu se mananca, ori eu ii dau fetei obligatoriu supa in fiecare zi. SI aici ii fac, dar mereu se uita stramb la oala aia cu supa, ba ieri am auzit ceva de genul ca supa aia (de taietei era) e apa chioara, mai buna ii sunca de la Billa [batcap] . Soacra-mea gateste 5 feluri (fara sa exagerez), care ii ies bune, in rest e paralela cu bucataria, si nici nu are chef sa faca altceva. Si tot ce nu e inclus in meniul lor obisnuit e rau. A, da, si franzela alba si zaharul sunt foarte bune. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

soacra gateste zilnic, dar face niste combinatii ca eu nu le pot manca, si le mai face fffff sarate ca asa ii plac ei...asa ca suntem fiecare cu oala ei de mancare..e mai bine asa..

Dar nu le poate face semisarate si apoi in farfuria ei sa verse solnita? Amr 17, anyway... Cate rochii (ti-) a facut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...