Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mulțumim fetelor de gândurile bune!

Drumul a fost super bun, Calin a dormit pana la 7.30,iar la 8.30 am ajuns. N-a zis nici pâs.

Afara e racorica azi, dar MURIM de cald in casa... Acasa am avut maxim 25grade in casa, aici sunt 30 si Călinu sta numai in scutec, si tot transpira micul...

 

La mulți anișori sărbătoriților zilei! (inclusiv bondarelului meu)

 

La mulți ani Ana Maria!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O sa invete la un moment dat sau poate nu o sa mai exerseze dar pana atunci...? Si apoi vin altele, mersul de-a busilea, ridicatul in picioare, pfiuuuu...

Alex, ia-le cum vin, nu mai anticipa, gandeste pozitiv....stiu cum e sa te incarci de toate grijile, sa anticipezi toate problemele si mai ales sa vad in primul rand partea negativa. Dar mai stiu ca nu trebuie sa ma gandesc, mai bine sa nu ma gandesc la nimic si sa ma las surprinsa de ceva pozitiv, de un progres oricat de mic, de o clipa fericita. Esti ( ca si mine) control freak-din citirea psihologului, dar nu esti Dumnezeu, nu le poti controla sau anticipa pe toate. Ai incredere in el ca se va descurca singur, rolul tau este doar sa il ajuti treptat sa isi castige independenta...(asta am citit-o azi si mi s-a parut ...so true). Este ceva nou pt el, dar cu ghidaj va invata.... Te pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumim fetelor de gândurile bune!

Drumul a fost super bun, Calin a dormit pana la 7.30,iar la 8.30 am ajuns. N-a zis nici pâs.

Afara e racorica azi, dar MURIM de cald in casa... Acasa am avut maxim 25grade in casa, aici sunt 30 si Călinu sta numai in scutec, si tot transpira micul...

 

La mulți anișori sărbătoriților zilei! (inclusiv bondarelului meu)

 

La mulți ani Ana Maria!!!

Aida, bravo si la multi ani! In ce statiune sunteti? Nu puteti deschide gramurile?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, A-line cu maneci 3 sferturi mi se pare super. Merge si pe slabanoage iar la plunute acopera mult. Ceva in genul rochiei printesei Kate nu ti-ar placea? ( eu zic ca e A-line cu maneci, din dantela... Si cu trena)

 

Sa vad dc pot copia link, sunt de pe tel

Nu a mers, dar gasesti sigur

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...