Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Acum ma uitam, Didi, si ma bucur sa vad ca mai exista si femei cu forme (asa ca mine [:D] ), nu doar femei snur [alcool]

 

 

Am si uitat sa dau vestea cea mare. De 5 zile avem primul dintisor. A fost o saptamana grea, cu putine ore dormite neintrerupt. Sunt chiauna de cap.

Felicitari!

 

Nadia adoarme doar la san. Acasa, in masina, in parc. Nu stiu cum va reusi vreodata sa adoarma singura. Dar mai e cale lunga pana acolo.

Asa si noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit...

Felicitari bbeilor pentru achizitii (dintisori, intors pe burtica si pe laterala)..

 

Aida, deschide geamul ca poate se incalzeste afara [soricel]

 

Eu tocmai am descoperit o carie la Andreas...se pare ca seamana pe sotul pe dinti...minunat....

 

Gina, maine ma apuc si eu de biscuiti ca tare buna reclama le-ai facut..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifeat.jpg

Are dreptate [:-)))] [:-)))] [:-)))]  [pup]

 

Gina, maine ma apuc si eu de biscuiti ca tare buna reclama le-ai facut..

Aoleu....... si nici nu am vorbit prea mult despre ei........... nu stiam ca am asa mare putere de convingere [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nadia adoarme doar la san. Acasa, in masina, in parc. Nu stiu cum va reusi vreodata sa adoarma singura. Dar mai e cale lunga pana acolo.

si balerina adoarme doar la san cand suntem acasa. in masina adoarme singurica in scaun (ar fi si cam greu sa conduc si sa si alaptez! [batcap] ). in carut se maraie (plange) pana adoarme (o mai iau in brate, o pun iar in caruta, etc). ar vrea la tzitzi, dar refuz eu. mi se pare anapoda prin mall sau parc sa o pun la san numai ca sa adoarma (nu dati cu pietre). daca e de foame, e alta poveste...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Ai dreptate, Maddutz, e aiurea sa o pun la san ca sa adoarma, dar ce sa fac, asa s-a obisnuit si acum nu as mai suporta sa o aud plangand, mai ales ca stiu ca e de oboseala.

 

   Mai fetelor, nu am pedepsit-o, ca e ff cuminte mititica (sper ca asa va fi si dupa ce mai creste)... asa ii place ei sa se duca la jucarii pana in coltul patutului, iar acolo se rostogoleste sau se impinge cu capul pana incepe sa planga si o iau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, postasem eu mai demult cum am rezolvat problema intorsului pe burta. Parca Meey trecea prin aceeasi chestie atunci daca ni ma insel. Eu ii pun o pernita care sa o impiedice sa se răsucească pe burtica. Pernuta o pun mai jos, de la stomac in jos, pt a evita contactul cu fatza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...