Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Toti copiii adorm cu ceva. Al meu adoarme cu degetul. Il aud cum il suge, apoi il lasa jos. Doar in carut sau masina adoarme fara deget.Vorbește, caraie si somn dar doar in casa doarme mai bine. In carut maaaxim 30 de minute si in masina la fel.

 

Julia, poate vrea sa adoarma singura. Ai incercat sa o lasi? Sau leagan-o usor cu mana in pat direct, ca sa nu o mai deranjezi si sa o foiesti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, m-ai virusat cu scaunelul ala de baie..am fost in tkmaxx si am gasit unul de la prince lionhearth;))...bineinteles ca l-am luat;))...acum il folosim pe post de scaunel in camera;))...sa vedem diseara la baitza daca o sa avem show sau nu....deocamdata e in testari;)) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Ai dreptate, Maddutz, e aiurea sa o pun la san ca sa adoarma, dar ce sa fac, asa s-a obisnuit si acum nu as mai suporta sa o aud plangand, mai ales ca stiu ca e de oboseala.

 

   Mai fetelor, nu am pedepsit-o, ca e ff cuminte mititica (sper ca asa va fi si dupa ce mai creste)... asa ii place ei sa se duca la jucarii pana in coltul patutului, iar acolo se rostogoleste sau se impinge cu capul pana incepe sa planga si o iau.

aaaaa...stai linistita, cand e la plimbare in carut si vrea sa doarma se maraie si plange un pic, o mai iau in brate o pun in carut si adoarme relativ repede si fara scandal. daca ar plange, cum plange (a se citi "urla") cand suntem acasa, as pune-o la  tzitzi si la masa de prezidiu de as fi!

 

apropos, nadia o o mumushica! si o dulcica! ce cuminte isi rontaie ea jucaria! [il] [il] [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu plange toata ziua, mai ales daca il imbrac, maaama. Nu stiu ce are. Nu-i convine nimic de vreo 2 săptămâni.

Alex, cred ca au si ei perioade...eu sunt toata uda dupa ce termin de imbracat piticul...parca imbrac un catelush..dupa toate umbla cu guritza si le roade..le prinde cu mana si nu le mai da drumul...se intoarce in toate directiile, iar la sfarsit cand e gata imbracat, le trage o voma...apoi o iau de la inceput...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, m-ai virusat cu scaunelul ala de baie..am fost in tkmaxx si am gasit unul de la prince lionhearth;))...bineinteles ca l-am luat;))...acum il folosim pe post de scaunel in camera;))...sa vedem diseara la baitza daca o sa avem show sau nu....deocamdata e in testari;))

Da' repede l-ai sters [soricel] ............. noroc ca am apucat sa-ti vad si eu frumosul [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...