Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si balerina adoarme doar la san cand suntem acasa. in masina adoarme singurica in scaun (ar fi si cam greu sa conduc si sa si alaptez! [batcap] ). in carut se maraie (plange) pana adoarme (o mai iau in brate, o pun iar in caruta, etc). ar vrea la tzitzi, dar refuz eu. mi se pare anapoda prin mall sau parc sa o pun la san numai ca sa adoarma (nu dati cu pietre). daca e de foame, e alta poveste...

Las' ca am facut eu din astea si iti pot sopti direct rezultatul final. Se trezeste cand il pun in carucior  [soricel]

 

Poca, m-ai virusat cu scaunelul ala de baie..am fost in tkmaxx si am gasit unul de la prince lionhearth;))...bineinteles ca l-am luat;))...acum il folosim pe post de scaunel in camera;))...sa vedem diseara la baitza daca o sa avem show sau nu....deocamdata e in testari;))

Cat ai dat pe el? Habar n-aveam ca la TK au si din astea,musai trebuie vazut.

 

 

n-am vrut sa iti rupi gatul [soricel]...le pun (sper) drepte + bonus:D

Ce pleata aveti!  [il]

Si Nadia e o scumpa! [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, sa stii ca ai dreptate. Asa e, sunt un control freak. Ma recunosc perfect in descrierea făcută. ..trist :(.

Dar mi-e greu sa fiu altfel...

Atunci incepe sa controlezi sa nu mai fii control freak... Corecteaza -te singura din mers... Eu asa am primit sfatul de la psiho, iar cand ma apuca "gandurile" ma concentrez sa gandesc pozitiv sau sa nu ma mai gandesc... Nu imi iese de fiecare data, dar progresez ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am impachetat, lasat si pentru curier o gramada, pfiuuuu [shopi] Ce groaza mi-e de drum...mi-e frica sa nu raman fara scutece curate pentru Andrei [fri] In plus Ana Maria nu a avut scaun azi si parca vad ca maine ne oprim prin toate buzile publice pana face  [fri] Asa patesc mereu  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cat ai dat pe el? Habar n-aveam ca la TK au si din astea,musai trebuie vazut.

:D...7 lire....

 

Ms fetelor de complimente...e un dulce si un fitzos;))...dar si tare cuminte..nu-i aud guritza numai cand vine vorba de baie...si atunci recupereaza;))

 

Easy, poarta haine de 9-12 luni si nu ii sunt prea mari;))...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...