Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani, Andrei!

 

Eu i-am trimis pachet fetei demult, mi-a parut rau ca nu i-am trimis mai multe.

Faza cu banii de factura de net, mi se pare usor deplasata. Cine in ziua de azi nu are 20 de lei sa plateasca netul sau cablul tv? Si poate nici nu -l plătește ea. Poate sta cu familia si platesc ei sau niste vecini/prieteni. Adica acum ar trebui sa stea izolata si rupta de realitate ca sa strângă 20 de ron... Pe mine, daca imi iei netul, ma termini :))).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ati vazut ce comentariu i-a lasat madaralu la amarata aia?

Mda...tipa putea sa posteze de pe tel unei prietene, nu neaparat al ei..nu sunt de acord cu statul acasa si intinsul de mana si in niciun caz cu trimisul de bani...daca accepta un mic pachet inseamna ca are nevoie, daca nu... Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa fiu rea, dar are dreptate

nu pot uita ca data trecuta cand a cerut ajutor a criticat pe cine nu a ajutat-o [bang]

hmmm...eu am interpretat altfel. a spus "am intalnit foarte multe persoane care au posibilitatea sa ajute enorm persoanele aflate in situatia mea dar din indiferenta sau comoditate nu o fac". cred ca era mai mult o constatare, nu o critica. si in plus....cine stie cui a mai cerut ajutorul si a fost refuzata...nu e usor sa fii silit sa ajungi sa cersesti ajutor, chiar daca o faci pentru copilul tau...

ma rog, fiecare interpreteaza raportandu-se, in general, la propria experienta de viata...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz, si eu am masina de paine de ani buni si tot (mai) sufar de constipatie.

O fi marca de vina [:-)))] [:-)))] [:-)))]

E drept ca am cam lasat bunul obicei de a pune seminte in ea de ceva vreme, iar taratele o fac un pic mai aspra.

Pun in schimb o parte amestec de faina de secara, ovaz si neagra si doua parti faina 650.

Sotul, in schimb, o vrea cat mai neagra [batcap]

eu pun asa: 200 gr faina alba, 230 neagra, 230 secara, si 150-200 gr seminte (tarate, seminte in, seminte floarea soarelui, bostan,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...