Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

Neata,

 

Mi-am pus umbrela pt ploaia de pietre... Eu sunt de acord cu madaralu.Alex,la un venit de 200 de lei pe luna, crede-mă că ai renunța cu bucurie la internet pt 20 de lei in plus. Adaugă şi cablu TV si uite ai 50 de lei pe luna si cutia de lapte praf. As mai avea de spus dar nu maai lasă fata :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata,

Mi-am pus umbrela pt ploaia de pietre... Eu sunt de acord cu madaralu.Alex,la un venit de 200 de lei pe luna, crede-mă că ai renunța cu bucurie la internet pt 20 de lei in plus. Adaugă şi cablu TV si uite ai 50 de lei pe luna si cutia de lapte praf. As mai avea de spus dar nu maai lasă fata :)

 

Dar nu ai de unde sa stii ca ea plătește netul, oricum. Nu stiu, eu nu sunt asa radicală. Am văzut si pe la țară, case din chirpici aproape darapanate, cu antena digi. Eu ii inteleg...asa ca e viata grea pentru ei. Oi fi eu mai naivă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata :)

 

Maddutz, ce culoare te-ai facut?

Eu nu ma pot face singura..am incercat odata acasa si m-am facut neagra....de atunci numai la salon...Ahh....in studentie ma faceam cu Henna si stateam 8ore cu vopseaua in cap..ce vremuri :)) aveam un par atat de stralucitor..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata :)

 

Maddutz, ce culoare te-ai facut?

Eu nu ma pot face singura..am incercat odata acasa si m-am facut neagra....de atunci numai la salon...Ahh....in studentie ma faceam cu Henna si stateam 8ore cu vopseaua in cap..ce vremuri :)) aveam un par atat de stralucitor..

voiam un saten roscat. am iesit brunet cu reflexe roscate [batcap]

am incurcat vopselele. am uitat cu ce numar m-am facut data trecuta... [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau in concediu,in septembrie. Sotul a zis ca nu mergem ca n avem bani...dar imi intra mie indemnizatia pe 3 luni, asa ca vreau macar 3,4 zile de vacanta...idei recomandari? Voiam Felix sau Geoagiu,dar am inteles ca nu e recomandata apa termala pt bb?!

Nici noi nu am facut vaccinul de 4 luni si peste 2 zile avem 5 luni...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu pun asa: 200 gr faina alba, 230 neagra, 230 secara, si 150-200 gr seminte (tarate, seminte in, seminte floarea soarelui, bostan,

Mama, ce de seminte pui............ daca o faci dulce, poti sa o modelezi sub forma de biscuitei [soricel]

Despre semintele de in am citit/auzi ca trebuie macinate (sau macar sparta coaja) pentru a putea fi prelucrate de organism, altfel ies cum au intrat............ dar arata asa de frumos in paine!!! :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...