Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

poze si povesti...transmisiune live de la reporterul nostru special detasat la Bistrita despre "cum s-au apropiat ungurii din nou de romance pentru ca le-a venit mintea la cap si rezultatul la test" :))

Sa mor io de-l inteleg pe omul ala. Nu stiu ce vrea de la mine. Sau ce nu vrea. Miercuri seara m-a sunat si m-a tinut de povesti 2 ore. Am povestit ca inainte. Despre el, problemele lui, despre prietenii nostri, a intrebat de Aris. De atunci iar pauza. Nu mai zice nimic. Nu stiu ce naiba sa gandesc si pana unde.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor

in primul rand La multi ani!!! [s] Andrei de Meey! multa sănătate sa cresti mare si voinic

Baby [pup] bine ai revenit ti sa simțit lipsa, tot timpul au întrebat fetele de tine

nu stiu cine a mai facut azi biscuitii minunati si lăudați dar eu am facut 2 tavi  [:D] sa ma satur [ascuns]  dar pot spune sincer ca sunt superrrr [pofticios] [pofticios] [pofticios]  nu au mai apucat sa se răcească ca am și gustat, am mâncat....si tot as mai manca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No Easy. Sa incep relatarea de la fata locului.

 

Vreo 3 zile l-am tot pistonat la cap sa sune sa vada de rezultat. Pana la urma am sunat eu dar n-au vrut sa-mi spuna. Cica e confidential. I-am trimis mesaj sa faca bine sa sune ca incep sa ma supar. M-a sunat dupa vreo 10 minute si m-a luat pe dupa pom. Ce fac, cum o mai duc, ce-i cu tableta. L-am lasat sa-si faca numarul. Dupa ce a epuizat tot arsenalul a zis "no, a venit rezultatul. E asa cum preconizai tu." Eu: "mare surpriza. Sa nu-mi spui ca esti socat". El: "toate semnele aratau ca e asa". Eu:" si de ce ai mai aruncat o caruta de bani pe Somes". El: "se mai intampla". Dupa care decreteaza:" avem de vorbit". Eu: "cand vrei, eu sunt acasa". Pai stai asa, ca luna asta are probleme. Incearca sa vina dar nu promite. Dar la inceputul lui septembrie vine. Ok. Terminam conversatia. Dupa vreo jumate de ora ma turez. Stai mai frate, pai nu te grabesti nici cand ai patalamaua la mana? Ii trimit mesaj:"daca e vorba doar de responsabilitate, responsabilitatea ta se opreste la a da declaratie notariala de recunoastere. Daca vrei mai mult, trebuie sa vina din suflet, nu din responsabilitate". Ma suna si da cu mine de toti peretii. Ca de ce-i fac program? Ca de ce-s egoista? Ca si el e om. Ca sa ma gandesc ca pana acuma n-a mai trecut prin asta si nu stie cum sa reactioneze. Ca are o varza in cap. Ca 3 doctori ii spun ca-i steril si de fapt nu-i. Ca nu stie cum sa se bucure si sa-l las sa-si revina din surpriza. Ca nu se pune problema sa nu vrea sa-l vada. Ca el nu vrea sa fie tata de weekend, ca vrea sa se implice dar ca nu stie cum o sa faca sa vina sa-l vada mai des de o data pe luna dar a face el cumva. Ca imi promite ca o sa fie bine si ca o sa am din partea lui si ajutor material, si moral si de care mai vreau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama, ce de seminte pui............ daca o faci dulce, poti sa o modelezi sub forma de biscuitei [soricel]

Despre semintele de in am citit/auzi ca trebuie macinate (sau macar sparta coaja) pentru a putea fi prelucrate de organism, altfel ies cum au intrat............ dar arata asa de frumos in paine!!! :)))

asa este, trebuiesc macinate. se gasesc si gata macinate. dar le poti pune intregi. ies precum au intrat, dar IES! si ajuta la iesit... [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I-am dat peste bot ca nu se bucura si ca nu-l obliga nimeni sa fie tata daca nu vrea, avand in vedere ca iar mi-a repetat de vreo doua ori ca am spus anul trecut ca parerea lui nu conteaza. A zis ca se bucura dar nu cat ar trebui. Ca ar fi trebuit sa se bucure si de sarcina si de nastere. Si vina cui e? Intreb eu candida. A mea, evident, pt ca la cum am vorbit cu el trebuia sa-mi dea o lectie dar sa nu cred ca lui i-a fost usor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa este, trebuiesc macinate. se gasesc si gata macinate. dar le poti pune intregi. ies precum au intrat, dar IES! si ajuta la iesit... [pk]

Maddutz, nu ma face sa imi iau masina de paine ca eu nu am unde sa o pun....supozitorul cu glicerina sa traiasca :))) 5 lei (fata de 15 in alte parti) la Farmacia Tei...oare in Germania or avea glicerina ?:))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, eu sincer il inteleg..normal ca e omul dat peste cap si incearca sa isi puna si el lucrurile la punct....si ideile in cap...el a crezut ca tu bati campii, in ciuda tuturor evidentelor....si cand a aflat ca este tata, a fost coplesit....tu nu te poti muta cu serv la cj (deocamdata), el are partenera si "copil"....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...