Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

Pai biata croitoreasa............ de cand ai dat comanda pana acum ai mai slabit 10 kg ............ ce vina are ea? [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Si mie dintotdeauna mi-au placut hainele care evidentiaza talia (rochii, sacouri, paltoane samd).

si mie, chiar daca nu mai am talie :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si mie, chiar daca nu mai am talie :)

Lasa, ca o cautam pana o gasim........ adica LE cautam, ca si a mea e pierduta [smulgpar]

Ma tot gandesc (de fapt incerc sa ma incurajez): daca tu mananci mai light si ai laptic, se poate [flo2]

E drept ca nu mananc gras, porc destul de rar, si numai carne slaba, nu prajit ......... dulciurile sunt viciul meu, iar asta numai din cauza ca am descoperit placerea gatitului.

Easy........ mai bine lasa-l pe sot sa fie bucatarul familiei [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, eu nu stiu, nu-s mare iubitoare de net pe mobil, doar la maxima nevoie si in lipsa de alternative. Stiu ca am intrat in spital si pana la urma m-am lipsit.

Julia ar trebui sa stie :)

 

Poca, ai ajuns la Londra? Cred ca esti tare fericita si usurata............. party cu bereee [bere]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum pot sa trec pe varianta de mobil a site-ului? Am pus varianta completa ca sa pot atasa poze si acum nu ma pot reveni la varianta de mobil...

Didi, dai scroll pana in josul paginii...acolo jos scrie cu litere mici: Foloseste versiune mobil (langa drepturile de copyright si optiunea de modificare a limbii) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io nu-s cu toate acasa. Am niste calcaie de parca am fost la sapa de mi-e rusina sa-mi iau sandale. Asa ca m-am carabanit azi la Sensiblu si am cumparat aparat de-ala de-i face reclama. In consecinta, am niste calcaie de bebelus

Si mie imi trebuie un smirghel din ala...mai am un pic si rup ciorapii in calcaie..:D
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...