Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Drumul a fost luuuuuung, dar in rest a fost ok. Am vizitat toate wc-urile, ca de obicei, și au adormit ambii la aterizare, evident :)

Acuma urmează curățenie generală, cumpărături, ca frigiderul e gol, plus o groază de alte treburi. ..dar mâine, acum sooooooomn! Noapte bună!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex imi pare bine ca esti ok!Sa ramai cu noi.

Baby bine ai revenit!Ne.a fost dor de tine.

Baby sa.ti zic si eu felicitari pt noul inceput.Mi se pare ca macar o sa fie aproape de Aris daca nu mai mult..Cel putin in poza pusa arati foarte bine iar eu nu vorbesc aiurea si nu fac complimente gratuite.

Eu sunt obosita.Am de spalat 1 saptamana,de facut curat,ordine;mancare.Nu stiu ce o sa fac ca ma gandesc sa incerc sa fiu mai activa profesional si sotul la fel.

Ana mea a luat 90 grame de cand an venit de la mare adica 2 zile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New apai daca nici tu n.ai talie eu ce sa mai spun?

Eu sunt deformata atunci.

Poca super ca esti acasa!

Eu cred ca am scazut in inaltime. Stiam ca e posibil de la sarcin!?.Sau a crescut sotul meu!?

Deci fata mea s.a facut frumoasa si toti se mira de ea si ma enerveaza lumea.Inainte de mirau de Robi dar acum ca asta e zambilicioasa(vorba Ginei) si mica si ca o suricata(vorba lui Maddutz).

Didu m.ai pus pe ganduri cu autodiversificarea!

Maddutz cum merge decoraarea?

Emma ne e dor de tine!!!

Arry am vrut sa zic sanatate soacrei.Altceva nu stiu sa zic decat..off mi se pare cam mult pt un om.

Aida 10 kg!!!Wow!!!

Deea 9 kf!wow!

Si eu credeam(dar nu voiam) ca o sa fie asa grasuta fiindca ne.am nascut cu 4 kg.Dar acum avem aproape 7.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie devidei de cadou pt nasu de cununie...care mi e si var. El e it addicted...am zis ca le iau un redio-emitator...sa poata vb cu nevasta sa care sta in bucatarie toata ziua, si el in camera la laptop...

un hard disk (HDD) extern DE 500 GB. niciodata nu strica unul in plus...

http://www.altex.ro/produse-it/hdd-externe/filtru/hdd-extern-capacitate-gb_/500#

 

sau un memory stick de 64 GB (usb flash) (la fel, niciodata nu strica unul in plus...)

http://www.altex.ro/produse-it/it-accesorii/usb-flash/filtru/usb-flash-capacitate-gb_/64#

 

functie de buget, poti lua si cu capacitate mai mica...

 

un mouse pad in care se poate introduce o poza (copii, catel, purcel, etc...)

http://www.zumzi.com/ro/mouse-pad-personalizat-cu-poza-preferata-sau-un-text-haios-d31049

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai biata croitoreasa............ de cand ai dat comanda pana acum ai mai slabit 10 kg ............ ce vina are ea? [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Si mie dintotdeauna mi-au placut hainele care evidentiaza talia (rochii, sacouri, paltoane samd).

WTF???!!! ce-i aia talie?! OMG! vorbiti chineza!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Drumul a fost luuuuuung, dar in rest a fost ok. Am vizitat toate wc-urile, ca de obicei, și au adormit ambii la aterizare, evident :)

Acuma urmează curățenie generală, cumpărături, ca frigiderul e gol, plus o groază de alte treburi. ..dar mâine, acum sooooooomn! Noapte bună!

no, pai ceva cascaval, mezeluri si....neaparat nutella! [soricel]

 

dupa atatea luni, insfarsit acasa! totul e bine cand se termina cu bine! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...