Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

'neata! m-am trezit cu chef de munca: fac un ghiveci [pk]

uraaaaa....ce pui in el? acum un an am facut si eu ghiveci prima oara (si singura) si atunci am aflat cu stupoare ca vanata cruda e alba la mijloc....as vrea sa fie gluma dar e adevarat :))) dar mananc cu placere..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, baga gherutele la loc...asa dimineata incepi? [:-)))]  [:-)))]

 

Lasa femeia sa se exprime liber, nu a facut o comparatie cu noi restul .... a vrut sa spuna "jur pe rosu" ca sa fie mai convingatoare....sa fim pasnici please.... [flo2]

Easy [:-)))]  nu-s gherute, miauuu [cupisi]

Stiu ce a vrut sa spuna, eu doar am vrut sa-i atrag atentia ca pentru altcineva poate suna un pic....... diferit.

Stii tu, limba noastra are mai multe intelesuri [flo2]

 

Si in niciun caz nu scot gherutele la Monica, altfel cine mai imi da idei de gatit? [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uraaaaa....ce pui in el? acum un an am facut si eu ghiveci prima oara (si singura) si atunci am aflat cu stupoare ca vanata cruda e alba la mijloc....as vrea sa fie gluma dar e adevarat :))) dar mananc cu placere..

ceapa, morcovi, dovlecei, vanata, cartofi, suc de rosii (ce legume am avut in casa). ghiveciul se face singur aproape. singura munca e sa cureti si sa tai legumele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa ceva fetelor ??? Eu sunt si la pedichiura si voi nu v-ați trezit ?

Noroc ca stau ai mei cu Andrei , aveam oja semipermanenta si erau unghiile crescute jumătate :(

Sim, relax, nu esti singura pe lume, mai sunt si eu pe aici :)))

eu nu imi pot pune oja semipermanenta din cauza dermatitei de la maini....:(((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci azi trebuie neaparat sa ridic marginea patutului............ daca ati vedea-o cum se chinuie......... e pe burta, ridica de zor capul si un picior, parca incearca sa evadeze ............ care erati ieri, alaltaieri cu baiatul ce voia sa evadeze?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci azi trebuie neaparat sa ridic marginea patutului............ daca ati vedea-o cum se chinuie......... e pe burta, ridica de zor capul si un picior, parca incearca sa evadeze ............ care erati ieri, alaltaieri cu baiatul ce voia sa evadeze?

a mea evadeaza din scoica fara nici o problema, daca nu e prinsa cu centuri [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...