Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

neata!

 

Julia, suntem bine multumim de intrebare. Tudor are ceva mucisori de la ac-ul din masina banuiesc eu, dar bea lapte praf si treaz. Il si diversific dar f usor...cateva legume doar, fructele dupa 6 luni pentru ca vreau sa i le dau crude. A luat binisor in greutate in ultima perioada si e f f ager.

...

Suzieq  - dovezi!!! (poze)

 

Ce ati mai facut cu vecinul / apt / mutatul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy, nu am mai facut nimic, acum sunem la bunici inca doua saptamani apoi mergem la TM, avem acea plangere penala la care nu am primit raspuns...de la inceput de iulie....Nu vre sa ne grabim cu mutatul, vrem sa mai analizam...daca ne muta in Cj fara sa vindem ap nu cred ca ne descurcam si cu rata si cu chirie...

Cu nevasta vecinului am purtat eu o dscutie si am ajuns la concluzia ca amandoi sunt dusi cu capul si ca va trebui sa ii ignor sau sa ii iau la misto..nu stiu daca pot.

O sa incerc sa fac poza si sa postez

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suzieq , imi pare tare rau pt ce ti se intampla cu vecini ..e foarte frustrant ...

In Ro am stat la parter , care avea parcare direct in spate , la geamul de la dormitor ...vecini de sus mancau seminte si fumau si totul aruncau pe geam , direct pe masina mea..nu am zis nimic aveam una la mana a doua ...dar cand mi-am cumparat masina noua ...am luat un art din lege l-am lipit la intrare pe scara , dar normal ca l-au rupt ..dar eu am stat in chirie si m-am mutat ..

In It , aveam unii sus care mergeu cu tocurile pana la 1 noaptea , plus ca se auzea tot , wc , dusul si cand aprindeai lumina , iar jos erau unii cu doi copii , de dimi cand se trezea , fetita urla pana iesea din casa ...ma sa urla si ea la copil   ...numai spun in timpul zilei sau de sarbatori cand se certau intre ei .....

Vreau sa spun ca la bloc e o loterie ...acum eu stau la casa si in Ro si aici ....In tara mi-am tras un card din placi de 2 m , parca sunt in vid .....dar ce bine este !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, de ce nu ii legi centurile la scoica? eu asa il tin pe masa in bouncer, dar Tudor are 6 Kg...

Oricum nu prea mai are stare acolo si nici eu nu o mai tin mult, ca mi se pare ca nu sta prea relaxata. Si daca i-as pune centurile si as vedea-o ca se agita, se enerveaza si-n final plange...... tot nimic nu am rezolvat.

Cred ca o sa-i aduc scaunul, cu masuta cu tot, eventual ii si pun acolo bucatele de legume si asa incepem si diversificarea :)))

 

Maddutz, ce masina de paine ai? as vrea sa-mi iau si eu ceva mai profi...am primit niste bani cadou de ziua mea si as mai aduga eu ceva sa fie ceva cum trebuie dar sa nu ocupe spatiu prea mult, ma refer la accesorii.

Ai intrebat-o pe Maddutz, dar raspund si eu, ca utilizator vechi al MP :)

Sfatul meu: sa iei mai mare, de 1.5 kg, in curand veti fi 4 consumatori.

Eu am modelul acesta  http://www.flanco.ro/masina-de-paine-moulinex-ow502030-800-w-1500-g-14-programe.html si-mi pare rau ca, atunci cand am schimbat-o pe cea veche (in garantie, o intreaga poveste) si am luat-o pe actuala, nu aveau cu tavite de baghete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...