Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce copii frumosi aveti! Sa va traiasca!

M-ati innebunit cu biscuitii, trebuie sa-i incerc si eu!

In weekend i-am cumparat piticutei covor si plafoniera! Sunt foarte incantata, camera incepe sa prinda contur...Urmeaza patutul. Mi-ar placea din lemn, ce recomandari imi faceti?

Ieri am intrat iar in panica si frici, iar am auzit chestii nasoale despre Gine1 si unii doctori de acolo...

Incerc sa imi mentin echilibrul, iar mi-a crescut tensiunea :-(:-(:-(

Bujor, iti multumesc pentru ca mi-ai impartasit experienta ta si pentru sustinere!

Maddutz, covoare frumoase gasesti la Mobilia (fostul Real, la etaj) facute de Basarabia.

Despre ce aparat pt calcaie vorbiti? E cumva Pedispin? Si pe mine m-a tentat, dar nu stiam cum e.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

He he, Easy, aici sunt. Citesc , dar nu prea am nimic de spus. Cred ca e una din zilele alea cand lenea te doaboara.

Mie mi pofta sa mananc carene prajita (de porc), cu mujdei si mamaliga. Asa ca acum stau mufata si încerc să îmi amintesc ce mai am prin congelator.

 

Gina, ca sa rezolvi problema cu spatiul din congelator, iti recomand sa.ti cumperi o lada frigorifica. Eu o umplu cu toate verziturile de seson (inclusiv fructe). Prefer legumele congelate decat cele conservate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oho si eu as sta tot timpul in vacante, daca m-ar tine banii..

 

gina deshidratorul e "cuptorul" raw-veganilor. Un deshidrator profesional (gen excalibur) e de la 250 euro in sus. Eu am un clatronic pe care am dat 99 ron si care e foarte bun pentru inceput si pt cantitati mai mici.

Se zice ca gustul si vitaminele se pastreaza mai bine prin uscare decat prin congelare. Eu il folosesc si ca sa fac biscuiti, batoane de cereale, fructe uscate, painici, chipsuri, clatite, "vegeta" de casa, etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma gândeam la scarbiciu. Mi se strica scăfârlia acasa, dar nu stiu ce sa fac. Ma gândeam la un post de educatoare, cele de milionar s.au ocupat deja :(

pai sigur gasesti, la cate gradinite private sunt acum.....cred ca e rau cu transportul, dar poate gasesti ceva la 4h si stai si cu pitzi....

 

la postul de milionar mi-as depune si eu CV-ul dar inca nu am gasit anuntul pe net ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

.Urmeaza patutul. Mi-ar placea din lemn, ce recomandari imi faceti?

Ieri am intrat iar in panica si frici,

1. Despre pat cred ca Maddutz stie mai multe, ea tot de lemn a vrut :)

2. Pune-ti doape in urechi la tot ce e negativ, si la toate povestile urate (vorbesc foarte serios). Unde scrie ca trebuie sa ti se intample si tie la fel ca altora?

Stai linistita, relaxeaza-te si bucura-te de burtica [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...