Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy, merci pt traducere :*. Cam greu sa ma concentrez cu plangaciosul asta mic.

Iar s-au ars siguranțele, ma enerveaza de mor. Am rămas cu hainele in uscator, vasele in masina de spălat. ..nici nu mai am pijamale pentru AC. De fapt, nicio haina curata ca el regurcuteaza tot timpul si trebuie sa spal toata ziua.

 

Easy, nu, asa mi se pare mie legat de picior...

 

Gina, pe la 2 luni ii descoperise un suflu ( dar nu ma alarmeaza asta, multi copii au si era si cel mai mic grad) si nu avea inca toate camere inimii despartite cum trebuie. 2 comunicau :(.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alex, pentru dermatita atopica, ai incercat sa schimbi detergentul, balsamul de rufe? (acestea pot induce aparitia dermatitei sau pot trena afectiunea)

aveti pe cineva in familie cu astm bronosic, alergii, rinita alegica, dermatita atopica?

nu mai stiu, AC este pe lapte praf? daca da, ai incercat sa-i dai un lapte fara lactoza?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am primit niste cercelusi ( cadou intarziat de ziua mea). F frumosi, dar f mici ( de aur) .. Bineinteles ca primul gand a fost " dc fac fata o sa aiba cercelusi " :))

Easy, iti doresc nu o fata ci mai multe ca sa ai la cine cumpara cercelusi, rochite si fundite [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...