Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

New, da unde bagi mixerul de i se strica permanent motorasul? Nu ai tehnica se pare :))))

pai il folosesc doar pt facut supe creme si rasnit, ca pt celelalte am unul smecher si puternic (asta avea doar 600 W)

 

so, zi-ne de ce erai nervoasa?

 

Gina, par sa fie dintii din descriere.

 

Al meu nu se grabeste. E stirb si chelut in continuare :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi am hotărât sa ma vopsesc negru iar , 2 ani m-am chinuit sa ma fac roșie , am reușit , dar back in black ... Sunt grasa , nearanjata si uratica, uratica nu este nativ , grăsimea ... Nu ma mai pot uita in oglinda :((((( nu ma alint , trebuie sa slăbesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Gina, as zice ca e de la dinți. Eu ma refer mereu la nepotul meu pt ca e singurul bb pe care l-am văzut mai mult :) la el dinții au fost mereu precedati de febra, nu a plâns, nu a marait niciodata, doar febra. In lipsa altor simptome, eu pe asta pariez :)

 

La bbeii cărora le-au ieșit deja dintisorii, ați observat dacă gingia le era umflata? A mea o are umflată pe cea de sus si albicioasa, dar asta de aproape 2 saptamani cred. Si care au ieșit, de sus sau de jos? Citisem parca odată ca ies mai întâi ce-i de jos, de regula

 

Julia, dacă ai pupat tu ecranul nu mai e nevoie să-ți spun ca ești o bucățică buna :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am hotărât sa ma vopsesc negru iar , 2 ani m-am chinuit sa ma fac roșie , am reușit , dar back in black ... Sunt grasa , nearanjata si uratica, uratica nu este nativ , grăsimea ... Nu ma mai pot uita in oglinda :((((( nu ma alint , trebuie sa slăbesc

daca te incalzeste cu ceva, si eu simt la fel! [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am hotărât sa ma vopsesc negru iar , 2 ani m-am chinuit sa ma fac roșie , am reușit , dar back in black ... Sunt grasa , nearanjata si uratica, uratica nu este nativ , grăsimea ... Nu ma mai pot uita in oglinda :((((( nu ma alint , trebuie sa slăbesc

asa sunt si eu

dar nici nu ma mai uit in oglinda..........ma consolez cu gandul ca pentru copilul meu eu sunt cea mai frumoasa [il] [il] [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...