Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

Da' tu cand il speli prima data? La un an? [fal]

Glumesc, dar...... tot ma intreb cum l-ai spalat pana acum [batcap]

E drept ca ai fost numai in delegatie, nici nu te puteai cara cu o cadita dupa tine .........

Pai noi de la Ana Maria avem vanute si olite peste tot  [:D] Numai la Londra nu avem, adica avem doar olite (2 buc [:D] )

Vai, si ce de terapie imi trebuieeeee! [:-@] Cred ca nu mai pun gura pe mezeluri si cascaval vreo cateva luni. Si nici restul familiei  [smulgpar] Abia astept sa ajung in bucataria mea   [yum]

Arrya, inca multi ani frumosi impreuna va doresc!

Noi miercuri facem 10 ani de casncie  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vai, si ce de terapie imi trebuieeeee! [:-@] Cred ca nu mai pun gura pe mezeluri si cascaval vreo cateva luni. Si nici restul familiei [smulgpar] Abia astept sa ajung in bucataria mea [yum]

Daca in urmatoarele 3 sapt ti-e dor de soacra sau mezeluri sa-mi spui...cand a venit incoace, si-a adus 15kg de carnat uscat,sunca presata si kaiser afumat...parca pleca in somalia...acum suntem certate..mama ce bine e liniste in casa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea , Baby mi-a răspuns ca nu stie cand vine tableta .

 

Mie mi-e sila de mine , am mai luat o noapte cazare la pârâul rece , m-am întâlnit cu vara mea , nu ne-am mai văzut de 18 ani :))) si este hotel de 2 stele , atat am găsit :( Am um mic atac de panica din cauza ca nu este ce imi doresc si ma simt murdara si nici pe Andrei nu l-am spalat :((((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma spăl ca mi-e sila de dus , WC :((((((

Sim, nu gasesti cv magazin prin zona de unde sa poti cumpara cv de produse de curatat? Il rogi pe sot sa stea cu Andrei pana faci tu putin curat...Asa poate o sa te simti mai bine...baia tre sa o folosesti, ca doar nu vrei sa fugi in padure sa te intalnesti cu ursu' [soricel] Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...