Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 22


Recommended Posts

  • Răspunsuri 698
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

noi ne-am intors azi din concediu. Ieri am facut o vesnicie pe drum pentru ca am prins ambele ambuteiaje -  spre mare si spre munte. Micutul meu a fost un erou si a rezistat cu stoicism tot drumul. Sotul a venit cu o otita pe post de suvenir (de la piscina hotelului) si acum e pe antibiotice.

 

Andika, s-aveti concediu placut!

 

legat de amenajari/decoratiuni - daca nu s-a epuizat subiectul - si eu sunt pe stilul lui easy/andra/sim. Putin, functional, simplu, alb. Cu pete de culoare.

 

Arrya si eu vreau Joie stages, dar deocamdata sta bine in scoica+isofix.

 

Bujor, imi plac toate ideile tale legate de nunta. Nici eu n-am vrut buchet si aranjamente florale sofisticate. Ai vorbit cu anaflor?

 

Julia, nu trebuie sa mai faci o nunta. Faci un chef mare cand impliniti 5 sau 10 ani de casnicie cu un grup de prieteni apropiati si atunci le faceti toate cum vreti voi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, scuze ca nu am intrat ieri - am fost la mama sa sarbstorim si am stat cu pauza de juma de ora... vreo 12 ore pe terasa ... La multi ani tuturor sarbatoritilor!

 

Azi ne-am intors de urgenta la ptima ora in Buc pt ca iar a trebuit dus socrul meu la spital ( dupa ce a fost si miercuri) . Preventiv ne-am suspendat concediul...:((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim, zice bine Julia: pune-ti niste papuci in picioare si fa un dus. Eu asa ia-s face si lui Andrei, sa fiu in locul tau: in brate la mine :)

 

Julia, nu trebuie sa mai faci o nunta. Faci un chef mare cand impliniti 5 sau 10 ani de casnicie cu un grup de prieteni apropiati si atunci le faceti toate cum vreti voi.

New, Julia a ramas cu un OF mare legat de nunta ei, deci trebuie ca in creierul ei sa scrie nunta, chiar daca asta inseamna o megapetrecere cu prietenii.
Si neaparat rochia pe care si-o doreste, ca si aici are un of................. cred ca zici bine tu: un chef la x ani de la casnicie, cand isi pot reinnoi si juramintele, sa poarte rochia visata, pe malul marii, la un foc de tabara.

Julia, continui scenariul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...