Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Motive de divort...Ciudate


Recommended Posts

Franta: Avocatul Charles Robier: "Clienta mea nu-l mai putea suporta pe parat, care o batea, si asta n-ar fi durut-o prea tare, dar enervant era faptul ca paratul lasa intentionat apa deschisa la baie, ca sa inunde casa, si astfel clienta mea se certa cu toti vecinii din cauza lui". China: "Domnule judecator, vreau sa rup casatoria cu acest barbat, deoarece se duce noaptea in garaj si imi zgarie bicicleta cu o agrafa de par, ceea ce reprezinta un conflict dramatic". New York: "I-am spus ca, daca va mai recurge si la a 13-a amanta, eu si el fiind supersitiosi si cu credinta in Dumnezeu, il parasesc. El nu m-a ascultat si l-am vazut cu Ea! El imi spune ca, de fapt, e a 14-a, ca mi-a ascuns una pe parcurs, dar eu nu-l cred, minte. E abia a 13-a, si acest numar fatal a ruinat casnicia noastra". Chicago: "Onorata instanta, iata un fapt care dovedeste cat de cainoasa este parata cu clientul meu: odata, cand acesta se simtea rau si a rugat-o pe parata sa se ridice de pe scaun, in metrou, si sa-i cedeze locul, el fiind in suferinta, aceasta l-a facut porc si i-a intors spatele, coborand la prima statie, ceea ce reprezinta un afront in public". [alcool][alcool][hot] Loma Smerenia este regina virtutilor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...