Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

New m-am învățat minte... Nu ma asteptam la multe dintre gesturile pe care le-au facut, cu atat mai mult cu cât au o bebelusa de 6.5 luni. Din ce dragi imi erau înainte, acum imi vine sa-i musc cand ii vad ca sunt in preajma lui C. Teoretic stam pana vineri seara, practic... Vedem

oare nu esti tu un pic posesiva? zic si eu, nu te "uita" urat la mine... [fri]

te intreb, pentru ca, am observat, ca eu am tendinta asta. si incerc sa ma controlez. nu reusesc...

sau, poate, ei sunt niste parinti mult prea relaxati si li se pare normal sa se tot "apropie" de calin...fara sa-si dea seama ca tu nu agreezi genul acesta de apropriere...

exact cum spuneam si ieri, nu mai stiu in ce context, in mod sigur oamenii au bune intentii... (dar...drumul spre iad e pavat cu bune initentii.... [smulgpar] )

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra - mie imi place mai mult tunsulici :) are niste ochi f expresivi

 

Monica- ce ochi frumosi are...chiar c-o sa stea tata cu pusca

 

Aida -hai ca m-ai facut si pe mine curioasa, ce s-a intamplat?

 

New- ce draguta batranica...mie intamplari din astea imi insenineaza ziua :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine cand s-a mai intamplat sa se puna pe urlat in masina ma apuc de cantat un elefant se legana.. eventual pe diferite voci. Cel mai mult am facut 48 de elefanti pana acasa :) da macar tace si ma asculta

am incercat si eu...pe la 8 elefanti am renuntat...urla la fel de tare...da' nu stiu daca urla din acelasi motiv, sau ca sa tac... [smulgpar] ....grea dilema...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...