Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pana la urma i.a spus cineva lui Baby cum sa faca sa se autentifice?

Daca ar schimba browserul, i.ar fi oare de folos?

chiar ma pregateam sa intre si eu acelasi lucru...

ar fi o solutie cu incercatul din alt browser...

altfel, nu prea inteleg de ce nu o lasa sa se autentifice....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi eu i.am cantat fetei altceva dar degeaba.

New frumoasa intamplarea.

Sa va povestesc si eu ca am facut ocolul parcului Cismigiu ca sa gasesc loc de parcare.Stiam ubde trebuie sa fie locuri dar era sens unic.Si am ocolit pe Calea Victoriei.Noroc ca nu era fff aglomerat la ora 18.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camere separate avem, ca au apartament cu 2 camere, copiii se comporta extraordinar, nu plang, nu se trezesc reciproc, problema e la ei.

Sa incep...

1. Mi-au zis cand am ajuns ca fata lor ia tratament de o săptămână pt nu'sh' ce virus dubios care i-a provocat diaree si varsaturi. Puteau spune asta înainte sa ajung la ei, ca-mi cautam cazare.

2.il pupa si-l musca de maini in joaca.

3.ii ofera in lipsa mea jucăriile umezite(zabalite) bine de fata lor in prealabil chiar dacă are jucariile lui.

4. Fumeaza langa copii si daca iau putina distanta au grija sa ma prinda din urma. Plus ca il prind de maini dupa ce pun mana pe tigara.

5. Ea e mult prea insistenta si "atotștiutoare". Nu accepta ca copilul meu nu e diversuficat la varsta asta (ei au început la 4 luni), ca nu ii dau pantaloni lungi noaptea, ca, ca, ca, ca....

6.azi m-au zapacit de cap sa iesim la plimbare pe la Cazino fix la ora când copilu trebuia sa adoarmă. Am mers cu masina lor, C a adormit în brate, iar cand sa parcheze masina a parcat din n'șpe mișcări, încălecand o nenorocita de groapa tot de atâtea ori, înjurând, terminand prin a-mi trezi copilul proaspăt adormit.

7. Ajunsi la Cazino, am vrut sa pun un hanorac pe C, fiind frig. Calin fiind somnoros, evident ca scârțâia, iar EA s-a trezit sa vina sa mi-l "impace", si mi-a luat hanoracul din mana si l-a imbracat ea.

8. I-au dat ieri sa roada la telecomanda, amuzați ca băiatul se intindea dupa ea. Am înnebunit cand am vazut! Telecomanda mi se pare ca e printre cele mai murdare lucruri dintr-o casa de om(mai ales casa altui om)

9.se amuza punand copiii sa se "pupe" su zic ca ne facem cuscri. Mdah.... Am specificat ca fata lor a avut diaree+vărsături cu o săptămână înainte sa venim?

 

Nah ca m-am mai descarcat puțin...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Era sa uit, Didi, mulțumesc mult de tot pt propunerea grupului de pe fb.

Am incercat experimentul cu oul scufundat în oțet, si nu stiu cat trebuie sa il las la "murat". E deja de doua sapt intr.un borcan.

Ha ha, sa-mi spui cum iese :) am o lista intreaga de chestii de incercat cand mai cresc copiii, tot felul de proiecte pe care sa ke facem impreuna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuzați întârzierea, am scris de pe tel cu o mana

 

Julia ma faci sa rad :))) Saru'mana

 

Maddutz, poate sunt si eu posesiva, nu neg. Dar cand e vorba de sănătatea puiului meu... Cam vad negru in fata ochilor :(

 

Au mai fost si alte "maruntisuri" dar scriam pana dimineață aici :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aida...ei sunt, asa cum am zis, niste parinti prea relaxati....

tu esti un parinte normal si cu sccaun la cap!

in locul tau sa fi fost....ma apucau si pe mine dracii! mai ales la faza cu fumatul! de fapt, mai la toate... [smulgpar]...in orice ordine le-as luaa!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...