Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata,

Hi hi hi, oul a facut ravagii. Acum doua sapt, girafa curioasa (a.k.a Didi), a post un experiment, in urama căruia un ou scufundat in oțet isi schimba culoarea si isi mareste volumul. Bimeinteles ca nu m.am putut abtine, si m.am conformat :D. Oul s.a marit de nu mai are loc in pahar, iar coaja a inceput sa devina semitransparenta.

experimentul asta imi aduce aminte de o reclama la blend-a-med sau colgate de pe vremuri, in care unul spala oul cu pasta de dinti si il scufunda in otet

 

New, fa bine da-mi si mie vreo reteta de mancare de spanac fara prajeala si fara ingrosala, daca stii. Multam. Ce- i cu Sim? A plecat acasa? Ca n-o vad nici pe aici si nici nu m-a mai sunat.

am vrut sa zic smoothie, dar daca nu-ti place crud poti sa faci la cuptor briose/chec aperitiv/placinta/tarta cu spanac sau pe foc paste cu spanac si ricotta..

Mie imi plac mult combinatiile spanac+usturoi/ spanac+branza de capra + carbohidrati.

Si scriind astea mi se facu brusc foame.

 

Alex, am Marsupi Plus si nu ii place. Ieri in timp ce probam am inteles de ce. Nu ii place cu mainile inautru. La mei tai pot face sa-i vina materialul mai jos pe spate si tine mainile afara. La ssc nu stiu cum sa fac asa.

Cand mai creste, va sta cu mainile afara. La manduca se poate regla inaltimea printr-o chestie prinsa cu fermoar.

 

No fetelor, nu-mi dati idei si de melodie de intrat in sala si de melodie de dansat parintii si nasii?

noi am intrat (in forta) pe "final countdown"

Pt melodia nasilor, i-am lasat pe ei s-o aleaga.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida , eu mereu fug cu Andrei la baie sa il spăl pe mâini , sau mi-am luat servetele umede special pentru mâini si fata bebelusi si il șterg spunând ca il răcoreasc ...

Cu telecomanda , am strigat , nuuuuu ca este murdara :))) nu m-am putut abtine .

 

La ai mei este minunat , mama a dezinfectat tot , inclusiv telecomanda :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meey, eu nu stiu cum rezisti cu atat de putin somn. Sincer...si la munca, si toata ziua cu Andrei, eu sigur nu as fi rezistat, mai ales ca am si probleme cu capul ;). Eu dorm ok, desi tot ma trezesc din ora in ora de pe la 3 dar nu din cauza lui AC, adica oarecum din cauza lui, ca ma duc sa-l verific pentru ca stau cu grija :).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața, la ce ora va culcati voi bebeii si la cat se trezesc?

Just curious...

a mea si.a facut singura programul.Trebuie s.o culc pana in ora 22 -adica sa fie gata baia altfel e maraita.Si se trezeste in jurul ore 9 dar mai are treziri noaptea.

De cateva nopti se scoala mai des si mananca noaptea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...