Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

 super-pitzi :D

Supernume i-ai gasit [:-)))] [:-)))] [:-)))] [flo2]

Si ami e si frumasa pe deasupra.

Ah, mi-am amintit: Monica, e superba fetita ta, cred ca deja o poti face manechin [flo2]

Si bb Andra e superb, are dreptate Maddutz, parca rade si cu ochisorii aia mari si negri [flo2]

 

Nici pitzi nu s.a mai ridicat in picioruse. Si eucare credeam ca gata, o rupem la fuga :))

Daca i-ai dat energizante atunci [soricel]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Baby, eu spanacul in fac simplu. Pun intr-o tigaie antiaderenta cateva picaturide ulei de masline si trag intigaie pana se inmoaie frunzele. La sfarsit pun pisat un graunte de usturoi  si sare. Asta e mai dietetic. Daca vrei mai gustos, dar mai ingrasacios, poti sa il tragi in unt si la sfarsit pui si o lingura de smantana pe langa usturoi.

 

Gina, perusii manan boabe de mei. Pana cumperi, pune-i felii de mar, para, o frunza de salata verde, ardei gras, castravete. Nu il lasa prea mult cu verzituri pt ca astea sunt gustari. Baza sunt boabele de mei. Pentru dostractie leaga-i si o oglinga mica incolivie ca sa nu se mai simte singur. Pe fundul custii pune ziare ca sa iti fie mai simplu sa faci curat. Nu stiu daca aveai colivia de la alte pasari sau de la perusi, dar eu ti-am spus asa... baza. Am avut la un moment dat 12 perusi iesiti dintr-o singura pereche. Vai ce frumosi erau. :)

Faina si simpla reteta, o sa o bag la cap [flo2]

Sarumana de sfaturi, colivia e de perusi, am mai avut o pereche inainte sa raman prima data insarcinata, acum doi ani mi-a murit fetita, iar baiatul l-am dus inapoi la magazin, abia ne mutasem, Mihai era mic.........

Colivia am pastrat-o, era din aceea mare, iar acum a fost numai buna......... deja l-am instalat in bucatarie, iar ziua o sa-l mai scot si-n curte.

Colivia are tavita jos pentru mizerie, iar peste ea are un gratar, ca pasarile sa nu aiba acces la excremente.

Mi-am amintit ca am seminte de floarea soarelui, fulgi de ovaz si grau, am pus o mana in masina de rasnit si le-am spart un pic............ a mancat, deci ii plac. Cine stie d ecand o zbura, mititelul.

 

Auzi,daca tot spui ca ai avut, inseamna ca te pricepi [:D]

Din cate imi amintesc, baietii ar trebui sa aiba narile albastre, nu? Asta le are gri-cafeniu, nicio urma de albastru, si e maricel, adica sigur nu e pui.......... cred ca e fetita :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Gina, e fetita din ce spui. Nu stiu cum sa-i determin varsta decat foarte vag. Daca are ca niste solzi, piele exfoliata la nas, inseamna ca e mai batran de un an.

 

fetele, de unde inchiriez si eu un mei-tai pana sambata viitoare? Am incercat la bebeloi.ro, meitaibebe.ro, pe facebook pe grup si nu raspunde nimeni.daca nu il ridic azi sau maine, e prea tarziu. Sambata dimineata plecam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ms fetelor de complimente.

Nu o sa mai conduc cu fata!

Si eu as culca.o mai devreme dar mi.e teama ca s.ar trezi la 6 dimineata si eu nu sunt matinala Dar cred ca incerc. Plus ca iesim afara cu Robi si ne lungim.

Bujor eu as alege o melodie cu semnificatie si/sau mesaj pt voi si pt ceilalti.Dar n.am idei.Sau" 10" a lui Chilian?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...