Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

Da, Gina, e fetita din ce spui. Nu stiu cum sa-i determin varsta decat foarte vag. Daca are ca niste solzi, piele exfoliata la nas, inseamna ca e mai batran de un an.

 

fetele, de unde inchiriez si eu un mei-tai pana sambata viitoare? Am incercat la bebeloi.ro, meitaibebe.ro, pe facebook pe grup si nu raspunde nimeni.daca nu il ridic azi sau maine, e prea tarziu. Sambata dimineata plecam.

Cocho dc vrei iti dau eu cu imprumut manduca , putem sa ne lipsim de ea o sapt. Da ne vedem in Herastrau :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

easy -  [pup] si eu am ajuns la inceputul lui 2010, dupa ce pierdusem 2 sarcini, prin niste interventii deosebite la "minunatul" tau dr. Si ghici ce? Dupa o echografie ... in doru'lelii, i-am povestit tot ceea ce il privea din istoricul meu, a mormait ceva in barba si mi-a zis: "ai copii? - da.unul. - cu acelasi barbat? -da (  [bang] ) - si de ce va mai doriti altul?!? - (iac-asa)  - din ce vad eu aici, cam asta a fost... stii ca n-ai un ovar, uterul este fibromatos si retrovers... Ma rog, am plecat de la el si...suparata si cu banii luati. (barbati-miu isi descoperise "ceva" pe un testicul, dar el a dat peste un super dr.-Voinea- care i-a spus ca are epididimita, sa inceteze cu controalele, ca pana la urma da peste un dr. care-l opereaza ...). Asa ca ne-am luat gandul de la un alt copil, am continuat cu "buruienile" mele - ca imi reglasera ciclul si... in septembrie (2010)am ramas insarcinata (in 2013 din nou  [:D] ), ovarele bine merci, 2, la locul lor, uterul si el ok. I-am povestit sotului despre cazul tau si mi-a zis "P. tot nu si-a sters monitorul?!?" [:D]

monic@ - fata ta e superba!!!

 

andra - tunsulici e grozav!

 

aida -imi pare rau de vacanta voastra! eu as fi plecat demult la hotel! de-aia imi place mie sa ne facem vacantele singuri! indiferent cat de dragi imi sunt unii oameni, interesul copiilor mei primeaza. Am si eu niste prietene (stapane de caini de altfel), cu care ne mai vedem in parc si au tendinta sa se repeada sa-l pupe pe fi-miu asta mic, dar pana acum am reusit sa le opresc la timp! Asta e si zambilicios si sociabil! Cu sora-sa am scapat, daca indrazneste cineva (adult) sa puna mana pe ea, urla! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gina, ti-ai largit familia :)

Da, asa a zis si sora-mea: nu-mi ajungeau doi "papagali", acum am trei :))))

Ce sa-i fac si cui sa-l dau? Plus ca lui Mihai ii e drag de el, de ea, pardon.

I-am pus si oglinda, sa se moteze si sa nu se simta singura......... acum ma gandesc ce sa fac? Sa mai iau unul, sa raman cu ea?

Cand am mai avut, prima data cumparasem baiatul si, dupa o vreme, i-am luat partenera, dar nu s-au inteles niciodata, s-au dovedit incompatibili :))

Ea era rea, mereu il certa, "vorbea" mult........... ideea e ca unul singur e mai putin galagios decat doi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, esti de milioane! [i] iti multumesc mult. Vorbim pe privat cum facem.

 

Bravo, Baby! E numai meritul tau! Vasile nu a reinventat roata. Ce spune el acolo sunt basic stuff cand e vorba de slabit, trebuie doar sa ai putere sa faci ce trebuie si tu ai! 

 

Da, asa a zis si sora-mea: nu-mi ajungeau doi "papagali", acum am trei :))))

Ce sa-i fac si cui sa-l dau? Plus ca lui Mihai ii e drag de el, de ea, pardon.

I-am pus si oglinda, sa se moteze si sa nu se simta singura......... acum ma gandesc ce sa fac? Sa mai iau unul, sa raman cu ea?

Cand am mai avut, prima data cumparasem baiatul si, dupa o vreme, i-am luat partenera, dar nu s-au inteles niciodata, s-au dovedit incompatibili :))

Ea era rea, mereu il certa, "vorbea" mult........... ideea e ca unul singur e mai putin galagios decat doi.

Gina, daca e unul singur o sa se ataseze mai mult de voi. Eu indragisem tare unul din pui si a crescut mai mult in afara custii, cu noi. Se vedea clar ca e mai inteligent decat ceilalti si invata mereu lucruri noi, venea cand il chemam, deschidea usa si iesea singur din colivie. Din pacate, a zburat afara si nu s-a mai intors. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

easy - [pup] si eu am ajuns la inceputul lui 2010, dupa ce pierdusem 2 sarcini, prin niste interventii deosebite la "minunatul" tau dr. Si ghici ce? Dupa o echografie ... in doru'lelii, i-am povestit tot ceea ce il privea din istoricul meu, a mormait ceva in barba si mi-a zis: "ai copii? - da.unul. - cu acelasi barbat? -da ( [bang] ) - si de ce va mai doriti altul?!? - (iac-asa) - din ce vad eu aici, cam asta a fost... stii ca n-ai un ovar, uterul este fibromatos si retrovers... Ma rog, am plecat de la el si...suparata si cu banii luati. (barbati-miu isi descoperise "ceva" pe un testicul, dar el a dat peste un super dr.-Voinea- care i-a spus ca are epididimita, sa inceteze cu controalele, ca pana la urma da peste un dr. care-l opereaza ...). Asa ca ne-am luat gandul de la un alt copil, am continuat cu "buruienile" mele - ca imi reglasera ciclul si... in septembrie (2010)am ramas insarcinata (in 2013 din nou [:D] ), ovarele bine merci, 2, la locul lor, uterul si el ok. I-am povestit sotului despre cazul tau si mi-a zis "P. tot nu si-a sters monitorul?!?"

Sincer, medicul asta are nevoie de cel putin un control oftalmologic si apoi unul la mansarda...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...