Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dianaaaa, pot sa vin pana la Cta sa te imbratisez?? Doamne ce m-a traumatizat peltecu' naibii.... M-am simtit violata psihic si la sfarsit i-am dat si bani si am mai si multumit....atat de frumos mi-a fost zugravit ca n-am cautat nimic inainte despre el pe net...ca niciodata... Nu inteleg de unde ii vin renumele si pozitia........ Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dianaaaa, pot sa vin pana la Cta sa te imbratisez?? 

haide!  [il] (eu de mult voiam sa-mi exprim ... sentimentele fata de tine... asa draga imi esti! nitel acida, transanta, puternica, analitica etc exact pe gustul meu! bine, bine io nu sunt nici asa tanara si nici pe departe asa frumoasa ca julia! [pup] [:-)))]  )

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I-am spus de asimetria de la cap. Mi-a spus ca daca nu-l pot culca pe cealalta parte, sa vorbesc cu Gp-ul sa facem fizioterapie dar mi-q mai spus ca nu a vazut copii, aici in Dk, cu capul turtit dupa 2 ani.

Mi-a precizat ceva de hipotalamus, ca acesta ii va regla forma capului ( Maddutz, am înțeles bine?)

cam are dreptate...

amu am si eu un morcov. balerina mea are in crestetul capului, spre stanga o proeminenta destul de mare, cam de 5 cm...in partea dreapta nu...no, amu am cu ce ma stresa! [smulgpar] [fri] [smulgpar] [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...