Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

ba, tocmai ca e recomandata copiilor sub 10 luni-1 an.

casca se poarta cam 1 an.

Eu am vazut un baietel in parc cu casca asa, dar avea 2 ani si cv..poate era un caz mai grav...bineinteles ca apoi, cand am mers la cumparaturi, a vrut si Deas casca....

 

Maddutz, bunica ta sigur stie mai bine ca mine:)...am gasit asta http://www.cranialtech.com/index.php?option=com_content&view=article&id=317:online-assessment-step-1&catid=95:my-babys-head-shape&Itemid=70

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

MAdDutz, ii dau vitamina D, 5 picaturi (in total 400 de ...ce unitate de masurare are. Eu o sa-i dau toata viata, daca ramanem aici)

 

Eu sper sa-si revina singurel, daca nu vad nicio imbunatatire pana in 9-10 luni, ii pun benzi, căști, vad eu ce mai au astia pe aici. Stiu ca pana intr-un an e bine sa se ia măsuri. Totusi, la baieti se vede capul turtit.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce scumpa e Maria si cum sta ea cocotata acolo;))...parca ar zice : "in sfarsit mi-am ocupat locul de drept ca stapana a casei;))"

He he, cam multi stapani prin casa asta [batcap] [:-)))]

Oricum, ii place, dar e cam jos......... daca imi amintesc bine, si Mihai tot la fel mi se parea si multa vreme ii puneam o pernuta mica sub fund, sa fie mai inalt.

 

S-a cam ingalbenit plasticul de la masa....... o exista vreo solutie sa-l readuc la culoarea initiala?

Nu inteleg de ce doar el, doar partea superioara......... sa fie oare de la faptul ca o mai spalam cu detergent de vase, iar in timp asta o fi ingalbenit plasticul? [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...