Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, Mariuca a mai dat jos din sunculite sau doar pare asa in poza? In dragalasanie tot pune :)

Parca a mai dat ceva, desi are colacei la burtica (vizibili cand sta in fund), celulita pe fund si coapse, dar s-a si lungit.

Tot asteptam si eu vaccinul ala, sa o mai si cantaresc, ca la brate ma rupe, mi se pare grea........

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maine seara plecaaaaam!

Cu excepția gazdei, chiar a fost un concediu reușit, mai ușor decât ma asteptam :). Calin iubeste valurile si marea, a dormit la greu pe plaja (la umbra, evident), ne-am făcut de cap prin malluri cand batea soarele prea puternic, ultimul hop il avem maine seara, la cei 500km pana acasa. Daca si la întoarcere va dormi la fel ca la venire, ar fi vis!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfff ce fatuca de pisoi are Maria. E o dragalasa alintacioasa!

Sa stii, si eu ii zic pisoi :)))

E total diferita de Mihai mic, el era seriozitatea intruchipata (leit eu, hi hi), lumea mereu imi spunea "ce bebe suparat aveti!"........... ea in schimb rade la oricine se uita la ea, daca ii mai faci si goange....... rade in hohote (leit tati)

Perușica deja ze simte ca acasa :)

Da........ sa vedem cum o va primi sotul, parca-l aud ca nu mai are loc in casa [:-)))]

Dar vai, sa nu omitem masina de pâine care este taaaare fotogenica :D

Ai uitat de cuptor, ochi de soacra [:-)))]

 

Aida, cata atenţie la detalii, eu nici nu observasem masina

Maine poimaine o sa fie soacra mare, se antreneaza de pe acum [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Biata nora-sa, mi-e mila de ea [ascuns] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maine seara plecaaaaam!

Daca eram in locul tau, cred ca plecam mai devreme cu 1-2 zile, spunandu-le ca mergem acasa si mergeam in alta statiune, sa nu risc sa-i intalnesc :)))

Mie nu-mi place deloc cand stau la cineva, tot am impresia sa deranjez.

Cand am fost cu sotul la rudele lui de la C-lung de Moldova, desi sunt oameni foarte primitori si s-au bucurat de vizita, ca nu-l mai vazusera de un secol, ma simteam aiurea. Tanti matusa trebuia saraca sa stea mereu sa ne puna masa, spala vase........ chiar daca le-a lasat si o suma de bani la plecare, tot nu mi-a tihnit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...