Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

De 3 zile incerc sa va ajung din urma...sa vad ce mi mai amintesc...

 

Andra...frumosul tau e dulce si pletos si nepletos.

 

Monica...ce bine i sade mandrei tale la tati in brate...se vede cine e seful (sefa).

 

Julia mama...mi am cam subtiat telefonul...sotului nu am avut curaj sa ii arat poza cu tine ca baga divort. ESTI O FAINA!!!!

Baby, bine ai revenit si la mai multe kg jos!

 

Meey, cred ca fiecare avem praf de ignore pe noi din cand in cand...nu cred ca e cu rea intentie...Uite, Julie a intrebat parca de scaun pt pitzi si nu a rasp nimeni... Pup si nu fi suparata!

 

Oare Ema ce mai face?

 

Alex...sa ti traiasca ficiorii, tare faini is...

 

Mai spusese ceva interesant Didi...parca si Arryei voiam sa ii spun ceva...dar...ciocane in cap!

Aaaa, arrya, multa sanatate soacrei...sper sa gaseasca puterea sa lupte.

 

Easy...eu prefer varianta a, scurt si la obiect. Eu am cunoscutdoar unul dimtre bunici...si a murit cand eram pe a 11, dupa ce a stat la pat 3 saptamani. a fost groaznic si tot nu am putut sa imi iau ramas bun de la el...dupa ce a murit, mi a parut ffff rau ca nu am fost in stare, dar la 8 sapt l am visat...am urcat pe niste zcari la el si m a strans tare i. brate si imi spunea ca nu i nimic...ca are el grija de mine de acolo de sus...si uite cum m ai facut sa bocesc...

 

Silvia, multumim de complimente. De vreo 3 zile e tot cu aba ba ba ba si ava va va va.

 

Gina, mariuca e o scumpa...ce bine i shade ei acolo...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Uf, am uitat sa va mulțumesc pentru complimente :* :* :* :* :*

Deea, si al meu baga divorț daca ii arat pozele vechi.

Easy, imi pare rau pt starea socrului tau...

Arry, la fel. Of, viața asta...

Andra, si a mea a fost maraita rau in a doua parte a zilei. Cred ca o supara si pe ea dințișorii. Acum am reusit sa o culc, sper sa stea locului si sa doarmă bine la noapte.

Bujor, cum a fost la repetitii?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, si eu adooor pateul!

Mama face din ficat de porc. Eu am facut din fixat de gasca, dar nu a fost stralucit. Cred ca trebuie gasca indopata pt a i se mari ficatul si pt a capata textura si consistenta celebrului fois gras.

Abia astept sa mananc pasare de tara de la mama. Am tot mancat pui din comert dar e oribil comparand animalul crescut doar cu cereale si lasat sa zburde fata de cel crescut in boxe cu concentrate si hormoni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gina, ce tzantzosha sta maria [pk]  e o dulce! [il]  si ai dreptate, e un zambarici tare scump! [il] [il] [il]

 

alex, m-ai agitat. stau si ma gandesc numa' la umflaturile din capul fie'mii! [smulgpar]  maine ma duc in vizita la medicul de familie (nu am programare, dar sper sa aiba timp sa-si puna mana in capul ei si sa-si dea cu parerea! [fri]

 

a mea numai tipa. nu scoate alte sunete... [fri]

 

baby, te urasc sincer! [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...