Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

Buna dimi [cafea]

Multumim pentru aprecieri [pup]

Toate avem copii superbi [il] [il] [il]

Eu am facut pate de ficat dupa reteta Jamiliei.E EXTRAORDINAR!
Noi suntem fani pate

Am facut si eu pate, dar nu mai stiu de pe ce site, a iesit foarte fain, doar ca mi s-a parut prea fin, cred ca l-am mixat eu prea mult.

Uite ca mi-ai dat (inca) o idee [pup]

 

Iar papagalul e super vreau si eu.

Ai putea sa-ti iei si tu o pereche, ai casa mare, ii tii in living. Daca iei, sa cauti sa fie colivia mai maricica, pentru confortul lor.

Si te-as sfatui sa le pui si-un lacatel cu cifru la usa, ca sigur il va tenta pe Robi sa-i invete sa zboare [:-)))]

La ai mei aveam lacatel mic, cu cifru din trei numere, ca mai veneau nepoti, copii pe la noi si numai pe langa colivie se invarteau.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, grasunica ta a inceput sa capete plete

Daa, abia astept sa o motez :))

Ma simt ca un copil care are o papusa, nu ca o mama resposabila [batcap]

 

Apropo de plete, MI-E DOR DE ANDIKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Si mie!!!!!!!!!!!

 

maine am de gand sa gatesc

Iar???

Esti pe drumul cel bun [pk]  Singurul pericol e ca se invata sotul cu mancarea de acasa si nu o sa mai vrea sa va scoata la restaurant [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata]

Si ceva fun la sfarsit: http://youtu.be/y75G2BKL6ho

Foarte fain!!! La fel face si a mea cand e vorba de mancare, imi trage mana, ma tine cu manutele ei, zilele trecute i-am dat pepene galben si, atenta la telefon, ca o filmam, nici nu am vazut ca mititica rupsese o bucatica si aproape se inecase cu ea ( [batcap] )......... s-a descurcat singura, a scos-o si a scuipat-o........ asta apropo de BLW [fri]

 

Arrya, imi pare tare rau pentru soacra ta, mai ales ca-mi amintesc de implicatii. Biata femeie, nici nu vreau sa ma gandesc prin ce trece [ruga]

 

 ma ia pe sus, ma tareste pe jos, vai de pantofii mei, ii sar in brate, ma ia in carca, ii cad in brate, si surprinzator arata chiar dragut.

[fal] [fal] [fal]

Sa-i spui croitoresei sa dubleze cusaturile rochiei............ [fri] [fri] [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DeeaI, eu stiu ca da erori mai mari. Si eu tot axial ii iau dar pun o marja cam de 1 grad. Scrie si pe instructiunile de la.termometru, parca.Eu i-am luat-o cam de 2 ori pana acum dar asa , ca sa testez apele :).

 

Si pentru matusica Easy, daca nu are fb :).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fete,

Auzi la ea....... praf de ignore....... am ras de ma durea burta aseara [pup]

Nu stiu de unde-ai scos-o, dar suna fain [:-)))]

Are dreptate DeeaI (parca ea a zis): toate mai avem praf din asta pe noi, si eu l-am simtit uneori, dar ma gandesc ca, na, fiecare le are pe ale lui, nu totdeauna avem deschidere catre ceilalti, avem (si) momente cand suntem mai putin receptivi.

 

Maddutz nu pot pune linkul de pe tableta

Asta e?

 

Neata, fete, tzop si eu la cafea....

 

Gina, sa iti traiasca mandretea :)))

Dragut perusul, Mihai cred ca e fascinat....probabil si mica in curand..

 

Baby, m-ai facut f curioasa....

Hai, ca-mi lipseai :)

Maria oricum e fascinata de tot ce misca (oameni, copii, animale, pasari frunze, crengi samd). Fiind si viu colorat, iti dai seama ca e numai cu ochisorii pe el (ma gandeam eu, ca un copil [batcap] : de ce nu or fi si vrabiile noastre asa frumoase si viu colorate? [:-)))] [:-)))] ).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, ei sa il invete pe papagal sau papagalul pe ei sa zboare? [:-)))]  [:-)))]

Copiii sunt foarte inventivi....... il si vedeam pe Robi cu papagalul in brate, sus pe masa din living, incercand sa zboare [fri] [:-)))] [fri]

 

Andika cred ca se intoarce in curand, abia astept sa aud povesti ..ce o face Cserge pe vremea asta? (asta apropo de plete...)

Eu ma intrebam de ce nu o tunde, insa Andika mi-a spus (si bunica mi-a confirmat) ca blana aia caltoasa o protejeaza de frig iarna si de cald vara........... nu stiu cum vine asta, dar cica asa este [alcool]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...